FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak się odchudzić skutecznie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Przede wszystkim ćwiczenia i zastąpienie słodyczy niskokalorycznymi owocami. Do tego można sięgnąć po jakiś suplement diety wspomagający odchudzanie.
Cześć,

dobre pytanie,
mam zamiar ale zapału już mniej dobiegania czy czegoś w tym rodzaju,
zaczynam myśleć czy nie wspomóc się jakimiś suplementami,
czymś w tym rodzaju http://supplements-center.com/pl/26-odchudzanie Wink
(01-24-2015, 18:25)mozaika napisał(a): [ -> ]Przede wszystkim ćwiczenia i zastąpienie słodyczy niskokalorycznymi owocami. Do tego można sięgnąć po jakiś suplement diety wspomagający odchudzanie.

Ja nawet nie patrzę na to, żeby owoce były niskokaloryczne - sięgam po wszystkie (każdy owoc ma inne witaminy) tylko w rozsądnych ilościach.
Ja też nie patrzę na kalorie, ale staram odżywiać się zdrowo. Owoców nie powinno się jednak jeść za dużo, bo zawierają cukier. Lepiej postawić na warzywa.
Jak masz problem z odchudzaniem to może warto skonsultować się z lekarzem, gdyż problem może tkwić w przewodzie pokarmowym. Tak ostatnio poradził mi dietetyk i planuję wizytę u gastrologa. Znacie kogoś dobrego w Warszawie? Orientujecie się czy ten gabinet http://www.medbiz.pl/wojskowy-instytut-m...ia-7046019 jest dobry?
Moninia, przede wszystkim zwróć uwagę na to, aby wybrać dietetyka po AkademiaDietetyki.pl - teraz niestety swoje usługi oferuje wiele dietetyków, którzy nie ukończyli nawet profesjonalnych kursów, więc trzeba go wybrać z głową, sprawdzić opinie w internecie i w miarę możliwości referencje.
Zdrowo się odżywiam , dużo warzyw ,biegam ponadto stosuję suplement
diety polecony przez przyjaciółkę , https://www.youtube.com/watch?v=Xr62ubGA...e=youtu.be , stosując go mam pewność , że ponownie nie przybędzie mi kilogramów.
Bieganie, jazda na rowerze na świeżym powietrzu i oczywiście zdrowa żywność.
Aleksy29 - dość dużo ostatnimi czasy mówi się o szkodliwości suplementów diety, więc może skonsultuj to z lekarzem a nie z przyjaciółką Wink.
marysia.co napisał(a):Aleksy29 - dość dużo ostatnimi czasy mówi się o szkodliwości suplementów diety, więc może skonsultuj to z lekarzem a nie z przyjaciółką Wink.
Wszystkich suplementów nie należy wrzucać do jednego wora, ponieważ jedne są czystą chemią, które bardziej mają działać na wyobraźnię (i przychody koncernów) niż przynosić pożądane rezultaty, a drugie bazują na naturalnych składnikach, które są wartościowym uzupełnieniem diety i wsparciem w procesie odchudzania. Do tych pierwszych zaliczyć można np. te wszystkie preparaty blokujące apetyt, a do drugich zdrowe soki, np. z aloesu, jak AloeLive Detox (oczyszcza organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii oraz wspomaga odchudzanie). Taki sok także jest suplementem, ale absolutnie nieszkodliwym (komu w dzieciństwie mama czy babcia nie wciskała soku z aloesu? Smile).
Przy tym wszystkim nie można jednak zapominać, że podstawą jest tak naprawdę zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. To musi iść w parze, żeby odchudzić się skutecznie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19