FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak się odchudzić skutecznie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
ja niestety miałam o tyle problem,że pomimo diet i intensywnego sportu, niestety cellulitu nie straciłam, musiałam wybrać się na lipolizę do kliniki https://www.mediartinstytut.pl/ Teraz w końcu moje nogi wyglądają normalnie Smile
Sąsiadki wnuczka miała problem z nadwagą w związku z czym chcieli kupić dziewczynce rolki lub wrotki, by miała więcej ruchu, do którego cięzko ją było zachęcić. Wpadli na ten pomysł po przeczytaniu artykułu https://nianio.com.pl/rolki-wrotki-i-dzi...zar-kolek/ Dziś dziewczynka z pulchnego pączusia po jednym sezonie wygląda jak gazela. Kiedyś nie można ja było odgonić od komputera, dziś aktywnie spędza czas na powietrzu. Czasem dobrze poczytać coś w necie, ja np. korzystam z porad z tej strony bardzo często. Artykuły są bardzo ciekawe i spektakularne.
Jeśli macie problem z waga polecam przejrzeć sobie wątki na forum http://forum.jestemfit.pl/sukcesy-w-odch...pinie.html
Ja właśnie tam trafiłem na Berrator, który niesamowicie pomógł mi w odchudzaniu. Zdecydowanie przyspieszył spalanie tkanki tłuszczowej, poprawił metabolizm oraz zahamował apetyt. Oczywiście systematycznie ćwiczę i zwracam większą uwagę na to co jem, ale bez preparatu raczej efekty nie byłyby tak dobre.
Sposobów pewnie można byłoby przytoczyć wiele, ale najważniejsze jest to, by podejść do tego rozsądnie i zdrowo, najlepiej chyba byłoby oddać się w ręce specjalistów. Jest przecież możliwość zabiegów odchudzających w sanatorium: http://celnie.pl/zdrowe-odchudzanie-w-sanatorium i można byłoby tego spróbować. Wykonuje się ćwiczenia, ma się kontakt z dietetykiem, na pewno będzie to o wiele bezpieczniejsze.
Ja uważam, że te wszystkie specyfiki na odchudzanie to kupaaaaa. A jeśli chodzi o specjalistów to ktoś sprytnie sobie to wszystko wymyślił... Jakaś chora moda. Chcesz schudnąć? Jedz mniej! Nie wyskakuj na fast fooda bo to łatwe, szybkie i przyjemne. Poświęć trochę czasu, którego pewnie, jak większość z nas masz mało, i przygotuj sobie coś wartościowego. Wyrzuć z pamięci te wszystkie batoniki i inne pierdoły w których jest tylko cukier i E,E,E,E,E,E. Samochód, wiadomo-wygodnie. Ale jak chcesz schudnąć to wskocz na rower, albo wybierz spacer, przy okazji spełnisz dobry uczynek względem natury.
Osobiście uważam, że zażywanie suplementów diety, aby spalić nagromadzony tłuszcz mija się z celem. A w konsekwencji i tak będzie trzeba kupić materace przeciwodleżynowe. Lepiej zapobiegać niż leczyć.
By efektywnie pomóc w osiągnięciu wymarzonej formy, lepszych wyników i dobrego samopoczucia powstało Life Energy. Stosowanie się do wszelkich programów żywieniowych i dietetycznych, wymaga wsparcia od profesjonalistów. Osoby z http://lifenergy.pl pomagają pogodzić twój styl życia ze zdrowym odżywaniem. Dzięki takiej pomocy osiągasz i utrzymujesz rezultaty, na których Ci zależy, minimalizując wyrzeczenia i trudności.
Wiele jest czynników które wpływają na nasze ciało i jego przemianę materii. Dieta i dobór odpowiednich ćwiczeń jest bardzo ważny. Ja przeszedłem kurs trenera personalnego, tu możecie zobaczyć: https://www.gsacademy.pl/kurs-na-trenera-personalnego i teraz wiem jak to wszystko wygląda w naszych ciałach.
Przede wszystkim musi być motywacja. O tym że nie wolno używać cukru, nie jeść tłustych potraw, pić alkoholu i palić papierosy wiedzą wszyscy pacjenci na kardiologii. A mimo to mają niektórzy w szafkach małe piersióweczki, a w toalecie śmierdzi papierosami. Ludzie dorośli zachowują się jak małe dzieci. Myślą, że wszystko co robią ujdzie im bezkarnie, że lekarze zawsze ich uratują. Potem okazuje się, że nie ma już czego ratować. Nadwaga prowadzi do otyłości brzusznej i powiązanym z tym zespołem metabolicznym i cukrzycą typu drugiego. Bagatelizowanie tego prowadzi do kilku następstw. Przede wszystkim postępuje niedrożność żył. W jej następstwie pacjenci cierpią na tak zwaną piętę cukrzycowa, która kończy się najczęściej amputacją. Cukrzyca prowadzi do pogorszenia i utraty wzroku a to nie jest wszystko. W najgorszej sytuacji jest serce osoby otyłej. Miażdżyca, przewężenie żył i tętnic, nadciśnienie tętnicze, a w następstwie problemy kardiologiczne. Połączenie tych objawów otyłości prowadzi do przedwczesnej śmierci. Mimo to chorzy na kardiologii chwalą się przepisami na dobry smalec wieprzowy. Tworzą na swoje potrzeby teorie że alkohol pomaga w leczeniu serca, albo że papierosy pomagają im chudnąć. Potem jest arytmia, migotanie przedsionków, stenty i bajpasy. Możecie o tym poczytać w poradniku Zachowajmy Zdrowie -  http://www.zachowajmyzdrowie.pl/choroba-...ntygrafia/ .  Gdy byłem u taty  zapamiętałem sobie bohatera korytarza, który z dobrą miną opowiadał niestworzone rzeczy. Chwalił się że może jeść wszystko bo dwa lata temu miał założone stenty... no i po koronarografii okazało się że zarosły i musi mieć operację wszczepienia bajpasów, tylko że frakcja wyrzutowa serca kiepska, a cukrzyca zniszczyła drożność naczyń i nie wiadomo co przeszczepić...
Wszystkim osobom z nadwagą polecam posłuchać chorych na kardiologii i ich strach przed najgorszym.
Bardzo duzo cwiczyc.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19