FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak się odchudzić skutecznie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
jesli chodzi o diety to polecam niskoglikemiczne, a ruchu? jak najwiecej Smile
Najlepiej mniej i zdrowiej jeść i więcej się ruszać. Jak dla mnie nie ma skuteczniejszej metody. A jak komuś się nie udaje zrzucić wagi wtedy najprawdopodobniej coś robi się źle i warto iść na przykład do dietetyka, albo zacząć ćwiczyć pod okiem specjalisty.
Nie zawsze trzeba właśnie jeść mniej. Ważniejsze jest to, aby zwracać uwagę na jakość naszego jedzenia.
Udowodniono naukowo, że zjedzenie tych samych produktów w dwóch posiłkach w ciągu dnia może prowadzić do przytycia, a w pięciu posiłkach – do utraty wagi. Wynika to z faktu, że twój organizm, przyzwyczajony od prawieków do okresów głodu, stara się robić zapasy na „czarną godzinę” w postaci tak nielubianego przez ciebie tłuszczyku. Dwa posiłki dziennie to sygnał, że zapasy żywności się kończą i czas się przygotować na okres postu. Natomiast jedząc małe porcje cztery–pięć razy dziennie, dajesz własnemu ciału do zrozumienia, że jedzenia nie zabraknie i całą energię można spokojnie zużywać na bieżące potrzeby, a nawet redukować zgromadzone wcześniej zapasy.

Warto wybrać się na wczasy odchudzające, podczas których nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, ale również dowiemy się czym jest dieta owocowo - warzywna oraz jak ją stosować w domu. Tutaj http://www.czapielskimlyn.pl/pl/diety/di...-kcal.html jest więcej informacji na ten temat.
Najlepsze odchudzanie jest z pomocą dietetyka. Natomiast jeśli chodzi o sport, to najskuteczniejsze jest bieganie.
Przede wszystkim trzeba być cierpliwym i jeść niskokaloryczne posiłki. Dla tych z Was, którzy są z Krakowa bardo dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z pomocy fitness platinium. To bardzo fajny klub, do którego można wejść o każdej porze. W ciągu dnia można uczestniczyć w tematycznych zajęciach, a w nocy można ćwiczyć samemu. Mają kilka lokalizacja, a ja mam najbliżej tutaj: http://mogilska.fitnessplatinium.pl . Na Mogilskiej jest jeszcze bardzo fajny klimatSmile
Nie wiem czy skuteczne odchudzanie jest w ogóle możliwe. Znam masę osób, które się wiecznie odchudzają i nic z tego nie wynika.
Jest możliwe, jest, trzeba tylko chcieć i być konsekwentnym, a jak im nie wychodzi, to prawdopodobnie coś robią źle, albo ma to związek z jakąś chorobą, o której nie wiedzą.
Należy jeść regularnie i nie podjadać między posiłkami. Wykluczyć fast foody, gazowane napoje i słodycze Tongue należy podnieść się z kanapy i zacząć się więcej ruszać, jakiś rowerek, spacery Wink na pewno zauważysz efekty Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19