Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#91
jesli chodzi o diety to polecam niskoglikemiczne, a ruchu? jak najwiecej Smile
Odpowiedz
#92
Najlepiej mniej i zdrowiej jeść i więcej się ruszać. Jak dla mnie nie ma skuteczniejszej metody. A jak komuś się nie udaje zrzucić wagi wtedy najprawdopodobniej coś robi się źle i warto iść na przykład do dietetyka, albo zacząć ćwiczyć pod okiem specjalisty.
Odpowiedz
#93
Nie zawsze trzeba właśnie jeść mniej. Ważniejsze jest to, aby zwracać uwagę na jakość naszego jedzenia.
Odpowiedz
#94
Udowodniono naukowo, że zjedzenie tych samych produktów w dwóch posiłkach w ciągu dnia może prowadzić do przytycia, a w pięciu posiłkach – do utraty wagi. Wynika to z faktu, że twój organizm, przyzwyczajony od prawieków do okresów głodu, stara się robić zapasy na „czarną godzinę” w postaci tak nielubianego przez ciebie tłuszczyku. Dwa posiłki dziennie to sygnał, że zapasy żywności się kończą i czas się przygotować na okres postu. Natomiast jedząc małe porcje cztery–pięć razy dziennie, dajesz własnemu ciału do zrozumienia, że jedzenia nie zabraknie i całą energię można spokojnie zużywać na bieżące potrzeby, a nawet redukować zgromadzone wcześniej zapasy.

Odpowiedz
#95
Warto wybrać się na wczasy odchudzające, podczas których nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, ale również dowiemy się czym jest dieta owocowo - warzywna oraz jak ją stosować w domu. Tutaj http://www.czapielskimlyn.pl/pl/diety/di...-kcal.html jest więcej informacji na ten temat.
Odpowiedz
#96
Najlepsze odchudzanie jest z pomocą dietetyka. Natomiast jeśli chodzi o sport, to najskuteczniejsze jest bieganie.
Odpowiedz
#97
Przede wszystkim trzeba być cierpliwym i jeść niskokaloryczne posiłki. Dla tych z Was, którzy są z Krakowa bardo dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z pomocy fitness platinium. To bardzo fajny klub, do którego można wejść o każdej porze. W ciągu dnia można uczestniczyć w tematycznych zajęciach, a w nocy można ćwiczyć samemu. Mają kilka lokalizacja, a ja mam najbliżej tutaj: http://mogilska.fitnessplatinium.pl . Na Mogilskiej jest jeszcze bardzo fajny klimatSmile
Odpowiedz
#98
Nie wiem czy skuteczne odchudzanie jest w ogóle możliwe. Znam masę osób, które się wiecznie odchudzają i nic z tego nie wynika.
Odpowiedz
#99
Jest możliwe, jest, trzeba tylko chcieć i być konsekwentnym, a jak im nie wychodzi, to prawdopodobnie coś robią źle, albo ma to związek z jakąś chorobą, o której nie wiedzą.
Odpowiedz
Należy jeść regularnie i nie podjadać między posiłkami. Wykluczyć fast foody, gazowane napoje i słodycze Tongue należy podnieść się z kanapy i zacząć się więcej ruszać, jakiś rowerek, spacery Wink na pewno zauważysz efekty Wink
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości