Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#71
Skutecznie odchudzanie to ćwiczenia i rozsądna dieta Wink nic innego nie wchodzi w grę
http://comstar.net.pl - serwis komputerowy w Łódzi
Odpowiedz
#72
skuteczne odchudzanie to racjonalna dieta i własnie ćwiczeniaSmile
Odpowiedz
#73
Po pierwsze omijać różnego typu fast-foody, szerokim łukiem;
po drugie, omijać różnego typu fast-foody, szerokim łukiem;
po trzecie, omijać różnego typu fast-foody, szerokim łukiem;
po czwarte, odejść od komputera, i wyjść na dwór, choćby na krótki spacer,
i przede wszystkim, umiar w jedzeniu.
                                                          Złote wyprzedaże 
Odpowiedz
#74
Marihuana przyspiesza metabolizm! Big Grin hehe nic innego mi do głowy nie przyszło wybacz ;-)
Odpowiedz
#75
Oczywiście są suplementy wspomagające odchudzanie. Osobiście preferuję naturalne suple i witaminy. Wypowiedzi dietetyka i specjalistów greenportmarket.pl
Odpowiedz
#76
Na początek wystarczy nawet 30 minut ćwiczeń. Sam co rano robię przysiady, skłony, pompki oraz skłony. Wieczorami biegam lub jeżdzę na rowerze. Biorę do pracy na drugie śniadanie coś pożywnego, owoc lub nawet marchewkę. Trzeba o siebie dbać Smile
Odpowiedz
#77
Najlepszy i najprostszy sposób to po prostu mniej jeść, pić dużo wody, zieloną herbatę i regularnie ćwiczyć. Oczywiście trzeba też ograniczyć słodycze i fast-foody
Odpowiedz
#78
Oczywiście tak jak zostało powiedziane zacznij od godzinki dziennie poświęconej na jakąś aktywność fizyczną, niech prawdziwy specjalista ułoży Ci odpowiednią do Twojego organizmy dietę i myślę, że powinnaś się jednak w takim momencie wspomagać pewnymi witaminami i suplementami diety - to ważne dla zdrowia i organizmu.
Jeśli chodzi o hitosan to ja mogę Ci polecić marki NOW FOODS. greenportmarket.pl/NOW-Chitosan-z-chromem-120-kaps-odchudzanie-hamowanie-apetytu-kontrola-wagi,p,604
Odpowiedz
#79
Przede wszystkim trzeba być bardzo konsekwentnymSmile Trzeba dużo pić i sporo się ruszaćSmile
Odpowiedz
#80
No własnie dobre pytanie o skuteczne odchudzanie. nie sztuką jest schudnąć szybko. Dobrze znamy efekt jo-jo, który następuje wtedy, gdy stosujemy głodówki a później wracamy do starych przyzwyczajeń - wtedy nie tylko odzyskujemy stracone kilogramy, ale też dostajemy w prezencie nadmiarowe. Dlatego warto poprosić o pomoc dietetyka, oferującego np. odchudzanie Warszawa. Wtedy mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. na własną ręke nie ma sensu nawet próbować, bo w internecie aż roi się od sprzecznych informacji. jesli nie jesteśmy specjalistami od żywienia nie udawajmy go.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości