Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się szybko odchudzić?
#1
Macie jakies super sprawdzone sposoby na to, jak można się odchudzić szybko, w krótkim czasie?
Wszelakie propozycje mile widziane Smile
Odpowiedz
#2
nie jeść?
Odpowiedz
#3
Najważniejsze to organizacja, trzeba rozpisać sobie trening, pory spożywania pokarmów itp do tego zakupiłem sobie kalendarze książkowe w których wszystko mogę sobie zapisać i trzymać się wytycznych.
Odpowiedz
#4
Najlepiej skonsultować się z jakimś dietetykiem, wtedy wszystko będzie efektowne.
Ja osobiście korzystałem z takiej usługi i jestem zadowolony.
Odpowiedz
#5
Najlepsze efekty daje dieta MŻ+ WR ( więcej ruchu). Pięć małych posiłków w ciągu dnia, niejedzenie kolacji i waga powoli spada. Sama schudłam 13 kg w 4 miesiące.
Odpowiedz
#6
Wydaje mi się, że istotnym sposobem na schudnięcie jest również motywacja do ćwiczeń czy zdrowego odżywiania się. Niestety wiele osób szybko się demotywuje. Dobrym narzędziem do znalezienia dodatkowej motywacji będzie ta bezpłatna aplikacja na telefon Hellozdrowie: http://www.hellozdrowie.pl/aplikacja Można w niej wybierać różnego rodzaju wyzwania, dzięki którym podświadomie będziemy chcieli zrealizować wybrane postanowienia.
Odpowiedz
#7
(08-27-2013, 10:20)kowalana89 napisał(a): Najlepsze efekty daje dieta MŻ+ WR ( więcej ruchu). Pięć małych posiłków w ciągu dnia, niejedzenie kolacji i waga powoli spada. Sama schudłam 13 kg w 4 miesiące.
Potwierdzam MŻ PLUS WR daje rewelacyjne efekty. Ruch w każdej postaci, ja na przykład biorę kije nordic walking i codziennie robię zaplanowaną trasę.
Odpowiedz
#8
nie wiem czy można mówić o czymś takim jak szybkie odchudzanie, podobno najzdrowiej jest gubić zbędne kilogramy powoli, wtedy organizm nie jest za bardzo obciążony, a także skóra nie będzie wisiała na nas jak na wieszaku Smile najlepiej jest ćwiczyć i zmienić dietę na zdrowszą, czyli wyeliminować wysoko przetworzone produkty itd., poza tym można wesprzeć się różnymi suplementami albo niskokalorycznymi produktami np. allevo, tutaj najlepiej jest sobie przejrzeć ofertę aptek np. http://nowafarmacja.pl/ ewentualnie możesz popytać się farmaceutów co polecają Smile
Odpowiedz
#9
Dietetyk i dobry plan ćwiczeń i dieta. Żadna chemia nie jest potrzebna
Odpowiedz
#10
Kluczem do sukcesu są regularne ćwiczenia oraz odpowiednia dieta Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości