Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się szybko odchudzić?
#41
To prawda, warto sobie na ten temat poczytać, żeby wiedzieć, jak się dobrze za to zabrać.
Odpowiedz
#42
Ćwiczenia są rzeczywiście istotne, ale bardzo ważne jest tak dobre odchudzanie.  Zajęłam się odchudzaniem z pomocą dietetyka tutaj https://www.facebook.com/NaturhouseKatowice1 i bardzo szybko zauważyłam efekty.
Odpowiedz
#43
A z usług jakiego dietetyka korzystasz? Słyszałam teraz o tych dietetykach internetowych i niektórzy ich sobie chwalą.
Odpowiedz
#44
nie ma super sprawdzonych diet, które odchudzają w krótkim czasie. Jedynie musisz stosować dietę ,która cie odchudzi, ale po dłuższym czasie. Wtedy na pewno nie będzie efektu jojo...
Odpowiedz
#45
To prawda. Szybkie odchudzanie = efekt jojo.
Odpowiedz
#46
Zawsze wtedy też się dziwią jak to się stało. Trzeba mieć świadomość tego jak powinien przebiegać proces odchudzania.
Odpowiedz
#47
Jak się szybko odchudzić - to pytanie zadaje sobie milion osób na cały świecie. Przede wszystkim trzeba zdrowo się odżywiać, jeść 5 posiłków dziennie dobrze zrównoważonych pod względem kalorii. Poza tym trzeba się ruszać - biegać, jeździć na rowerze lub uprawiać gimnastykę. Polecam także stosowanie suplementów diety, które wspomagają odchudzanie i wpływają korzystnie na pracę całego organizmu.
Odpowiedz
#48
szybko się nie da. Skuteczne odchudzanie wymaga czasu i dużo silnej woli. Potrzebna jest właściwa dieta, ćwiczenia i w ogóle odpowiedni tryb życia. Szybkie odchudzanie jest szkodliwe dla zdrowia i lepiej nie ryzykować.
Odpowiedz
#49
Najważniejsza jest motywacja. Trzeba chcieć się odchudzić - podobnie jak ze wszystkim. Jeśli ktoś nie ma motywacji to ciężko mu będzie biegać, chodzić na siłownię lub fitness. Dlatego też trzeba popracować nad odpowiednimi przekonaniami w głowie i wyznaczyć sobie cel jaki chce się osiągnąć.
Odpowiedz
#50
Najefektywniejsza dieta to niejedzenie po 18 skutkuje szybkimi efektami widocznymi po 2 tygodniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości