Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się szybko odchudzić?
#11
Odchudzanie jest raczej jakimś szczególnie skomplikowanym zadaniem, ciężko się jednak zazwyczaj za nie zabrać. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że powinniśmy je rozpocząć od regularnego oczyszczania jelita. Pozbycie się toksyn z organizmu to podstawa wprowadzenia zmian dotyczących zdrowego odżywiania się. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia dawka ruchu, dzięki której spalimy kalorie i wyrzeźbimy sylwetkę.
Odpowiedz
#12
Sukcesem jest po prostu połączenie wyważonej diety bogatej w warzywa i owoce z odpowiednimi ćwiczeniami. Aktywność fizyczna musi iść w parze ze zmianą żywienia, inaczej nie osiągniemy efektów.
Odpowiedz
#13
Kluczem do sukcesu jest sport,dieta i samodyscyplina.
Czy używacie kosmetyków naturalnych ?
Odpowiedz
#14
(07-16-2014, 09:54)muszka napisał(a): Odchudzanie jest raczej jakimś szczególnie skomplikowanym zadaniem, ciężko się jednak zazwyczaj za nie zabrać. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że powinniśmy je rozpocząć od regularnego oczyszczania jelita. Pozbycie się toksyn z organizmu to podstawa wprowadzenia zmian dotyczących zdrowego odżywiania się. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia dawka ruchu, dzięki której spalimy kalorie i wyrzeźbimy sylwetkę.


Czy tutaj miał być jakiś link? Bo jeśli tak to się niestety nie wkleił - a szkoda, ponieważ chętnie bym o tym poczytała.
Odpowiedz
#15
można niezdrowe rzeczy można zastępować zdrowszymi odpowiednikami Smile tu jest na przykład ciekawy artykuł: http://kobietawpracy.eu/dietetyczne-odpowiedniki-posilko.html - ja np kochałam kiedyś szejki z mcdonalda, teraz robię ich zdrowe odpowiedniki, blenduję banana z sałatą albo inną zieleniną. Smakuje przepysznie, można dodać kakao. A kalorii ma znacznie mniej.
Odpowiedz
#16
(07-30-2014, 08:16)marysia.co napisał(a):
(07-16-2014, 09:54)muszka napisał(a): Odchudzanie jest raczej jakimś szczególnie skomplikowanym zadaniem, ciężko się jednak zazwyczaj za nie zabrać. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że powinniśmy je rozpocząć od regularnego oczyszczania jelita. Pozbycie się toksyn z organizmu to podstawa wprowadzenia zmian dotyczących zdrowego odżywiania się. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia dawka ruchu, dzięki której spalimy kalorie i wyrzeźbimy sylwetkę.


Czy tutaj miał być jakiś link? Bo jeśli tak to się niestety nie wkleił - a szkoda, ponieważ chętnie bym o tym poczytała.

Już poprawiłam. Możesz się zapoznać ze stroną Smile
Odpowiedz
#17
a oczyszczanie jelit to nie jest po prostu skutek uboczny? Tongue
Odpowiedz
#18
Dzięki, zaraz poczytam.
Odpowiedz
#19
(10-30-2014, 13:05)goplaneczka napisał(a): a oczyszczanie jelit to nie jest po prostu skutek uboczny? Tongue

Nie jest to skutek uboczny, tylko cel sam w sobie. Jeśli oczyścimy je z nagromadzonych toksyn lepiej będzie nam zrzucić zbędne kilogramy.
Odpowiedz
#20
Jak czytam Wasze komentarze to zastanawiam się kto ma rację, albo ile osób tyle jest skutecznych przepisów na utratę wagi. Ja uważam, że każdy z Was ma trochę racji ale nie przeczytałem konkretnego sposobu. Każda osoba jest inna i dla każdego otyłośc to co innego. Dobrze zacząć od uprawiania systematycznego sportu!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości