Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#21
Najważniejsze to jeść mniej kaloryczne jedzenie skoro nie mamy możliwości spalenia tego nadmiaru energii.
Banki forum - koniecznie zajrzyj. Wszyscy są mile widziani nie tylko osoby związane na co dzień z bankowością.
Odpowiedz
#22
No właśnie, co to znaczy mniej jeść gdy w diecie nie może zabraknąć niezbędnych składników. Mniej tłuszczów roślinnych, produktów węglowodanowych, zamiast ciastek czy chleba surówka. Jednak gdy się długo ograniczamy z tłuszczami, to nie dostarczamy organizmowi niezbędnych składników. Dlatego namawiam do wielkiego krojenia sałatek. Sałatki powinno się zakropić sosem winegret zrobionym na bazie olejów roślinnych bogatych w kwasy Omega.

[Obrazek: SAM_0178.jpg]
Odpowiedz
#23
Unikajcie wszelkich preparatów na odchudzanie, toż to sama chemia. Najlepszy sposób to ruszyć tyłek sprzed komputera i zacząć biegać. A do tego nie obżerać się bez opamiętania. Mniej słodyczy, dużo ruchu i wystarczy.
Odpowiedz
#24
Dokładnie tak. Poza tym teraz taka pora roku, że tylko ćwiczyć i zdrowo się odżywiaćSmile
Jaki outsourcing it wybrać?
Odpowiedz
#25
Racja ruszać się trzeba,surówki,sałatki,owoce bez względu na porę roku.Trampki,dres i do roboty zbijać tłuszczyk.Powodzenia.
Odpowiedz
#26
Najskuteczniejszy sposób na odchudzanie, to odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia. Wink
Odpowiedz
#27
jedzac zdrowo i uprawiajac sport.

Niestety nie ma cudownych sposobow takich jak tabletki czy kremy odchudzajace.
W odchudzanie trzeba wlozyc prace.
Droga na sktory nie istnieje!
Odpowiedz
#28
Przeszedłem wiele diet, kluczem jest 4-5 małych posiłków dziennie i zobaczysz że waga będzie schodzić. Jak dołożysz ćwiczenia to będzie jeszcze lepiej, oczywiście posiłki zdrowe, bogate w zdrowe składniki o których możesz poczytać w necie.
Odpowiedz
#29
Najważniejszy jest sport Smile Ja polecam pływanie, świetnie rozwija całe ciało.
Odpowiedz
#30
Mi udało się schudnąć dzięki bieganiu i siłowni, to naprawdę ciężka praca Smile Schudłem w pół roku 10 kg i jestem zadowolony z tego efektu. Praktycznie żadnych środków nie zażywałem, jedynie w okresie intensywnego treningu l'karnityna http://www.doz.pl/apteka/k43-L-karnityna - tu są różne środki które ją zawierają. Podobno przyspiesza spalanie tłuszczu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości