Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
Najczesciej elektronike.
Odpowiedz
Witam, ja ogolnie nie lubie chodzic po sklepach, dlatego zakupy online to dla mnie swietna sprawa.Mam pare sprawdzonych miejsc gdzie zawsze dostane cos ciekawego w dobrej cenie.
Odpowiedz
Tak, jest to szybkie i tanie. Polecam!
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie, no może oprócz spożywki. Często sklepy mimo, że wielkopowierzchniowe mają mały wybór albo nie mają czegoś w ogóle. Ostatnio w mediamarkcie nie mogłem dostać organizera na kable. W całym mieście nie było w żadnych elektroniku...
Odpowiedz
Ja kupuje najczęściej ubrania, buty itp.
Odpowiedz
Tak robię, jest to szybkie i wygodne w przypadku odzieży nawet niekiedy tańsze.
Odpowiedz
No właśnie. To najczęściej przemawia do mnie, kiedy chcę coś kupić. W internecie można często natknąć się na lepsze ceny.
Odpowiedz
Oczywiscie, ze robie zakupy online. Przez kilka miesiecy mozna zaoszczedzic naprawde sporo pieniedzy. Zazwyczaj kupuje sprzet elektroniczny uprzednio upatrzony w jakims sklepie stacjonarnym, a nastepnie szukam go korzystajac z wyszukiwarek cen. Jakis czas temu moja dziewczyna zainteresowala sie fotografia .. w sumie to jej kolezanka ja zainspirowala. Chcialabym zrobic jej prezent w postaci statywu do aparatu, jednak nie wiem gdzie szukac jak najlepszych ofert. Do tej pory najlepiej wypada ten sklep https://fripers.pl/b/yongnuo/ znaleziony poprzez wyszukiwarke. Orientujecie sie jak wyglada sprawa z produktami firmy Yongnuo? Wiecie zalezy mi na jak najwiekszej jakosci przy moze nie najwiekszym budzecie - moge na ten cel przeznaczyc do 500pln. Warto w ogole uderzac w ta polke cenowa przy zastosowaniach amatorskich, czy moze brac cos najtanszego? Dzieki za rekomendacje.
Odpowiedz
Trzeba co prawda poświęcić na to trochę czasu, ale najczęściej się opłaca. Teraz też sklepy stacjonarne zachęcają do zakupów online poprzez rabaty i promocje.
Odpowiedz
Jak najbardziej zdarza mi się robić zakupy przez internet bo to bardzo wygodna forma i zdecydowanie ułatwia ona załatwianie spraw oraz rzecz jasna szukanie tego, co jest nam potrzebne. Wyszukując dobrego oświetlenia do domu można skorzystać z oferty sklepu internetowego http://www.ledovo.pl/item/301-tasma-300-...-metr.html, a sam myślałem o takim oświetleniu ledowym, żeby nieco zaoszczędzić na energii elektrycznej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości