Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
a gdzie kupujecie buty?
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie w normalnych sklepach, nie mam zaufania do internetowych, jeśli chodzi o buty. Po prostu trzeba je przymierzyć i się przejść Smile
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ciuchy to niestety muszę wszystko przymierzyć bo na mnie pasuje albo L albo M, więc przeważnie kupuję te rzeczy w sklepach stacjonarnych... ale jeśli chodzi o elektronikę to tylko i wyłącznie przez internet kupuję (można sporo zaoszczędzić)
Kalkulator procentowy może się przydać w życiu
Odpowiedz
Elektronikę też lubię kupować przez internet, właśnie ze względu na ceny. Często można złapać jakieś fajne promocje.
Odpowiedz
Jesli chodzi o elektronike to najbardziej mi sie podoba mozliwosc zakupu i zwrotu jesli cos mi sie nie spodoba. Pamietam jak kiedys w takim mniejszym sklepie kupilem z odbiorem, a pozniej robili szopki i nie chcieli przyjac spowrotem. Dobrze, ze wprowadzili ustawowo te 14dni. Wracajac do tematu zakupow to mam jedna znajoma, ktora praktycznie wszystko juz kupuje online .. nawet artykuly spozywcze. Jak dla mnie to troche az za wygodne. Ja od jakiegos czasu stalem sie smakoszem herbat i lubie zamawiac swoje ulubione z http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-z-sokiem . Kolezanka w pracy raz mi dala sprobowac i od tej pory chyba sie juz przyzwyczailem.
Odpowiedz
Często kupuję różne rzeczy przez Internet ale zakupów spożywczych jeszcze nie robiłam Wink
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
Rzeczywiście wybór jest naprawdę spory i nie ma co ukrywać. Przez to często mamy aż problem z wyborem tego, co byłoby najlepsze. Sam niedawno szukałem czegoś, co byłoby najodpowiedniejszymi meblami dla dzieci niezależnie od wieku i na co powinno się zwracać uwagę pzy ich wyborze. To ułatwia potem zakupy, które także można robić przez sieć.
Odpowiedz
Nie powiem, lubie czasami zrobic zakupy online. Bardziej odpowiadaja mi zwykle, poniewaz moge zobaczyc na miejscu to co kupuje. Niestety czesto rzeczy w sklepach stacjonarnych sa sporo drozsze niz te zamawiane przez siec. Dobrym przykladem moga byc akcesoria fotograficzne, ktore kupilem ostatnio w tym sklepie fripers.pl/c/tla-fotograficzne/  Na calym komplecie udalo mi sie naprawde sporo zaoszczedzic. Wszystko zalezy do tego czego potrzebujemy i ile taniej mozemy to dostac online.
Odpowiedz
Nigdy nie kupowałam produktów spożywczych online Smile
Mango Afrykańskie - czy działa
Odpowiedz
Przed zakupem wózka dziecięcego kinderbuggy proponuje poszperać w internecie von dieser seite i posprawdzać co i jak żeby nie kupić chińszczyzny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości