Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
Nie , nie robię zakupów spożywczych przez internet . Wydaje mi się , że to już bardzo spory poziom lenistwa jest . W internecie zamawiam tylko odzież i obuwie.
Odpowiedz
jasne,że robimy. Ja kupiłem ostatnio smartfona , zanim jednak to zrobiłem użyłem porównywarki... https://komorkomat.pl/telefony/ To chyba jedna z lepszych rzeczy jaką ludzie mogli wymyślić, dzięki temu , wiem co jest najlepsze Wink
Odpowiedz
jasne ,ze robię zakupy przez neta, to świetna oszczędność czasu w gruncie rzeczy i przede wszystkim oszczędność kasy Wink
Odpowiedz
Też robie zakupy przez neta, bardzo dużo rzeczy kupuje, oprócz żywności tylko.
Odpowiedz
Również robię zakupy przez internet i jak do tej pory bez przykrych doświadczeń korzystam również dość często z tej strony sklepowe okazje bo może akurat w danym momencie jest jakaś promocja na dany produkt
Odpowiedz
Ja bardzo często kupuję różne rzeczy w internecie. Ostatnio kupiłam bardzo fajne  lampy francuskie do swojego nowego mieszkania i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Lampy są świetnie i solidnie wykonane i warte były swojej ceny. Jeśli też lubicie taki styl to sami sprawdźcie co mają jeszcze w ofercie w sklepie Indigo Decor!
Odpowiedz
Ja robię zakupy przez Internet nie tyle z powodu oszczędności, co raczej z powodu wygody. Jeśli natomiast o oszczędzaniu mowa, to ja używam Aplikacja Moja Gazetka, która ma w sobie bazę niemalże wszystkich ofert promocyjnych na rynku.
Odpowiedz
ja kupuje już prawie wszystko przez internet co się da Smile
Odpowiedz
Nigdy nie miałam okazji robić zakupów spożywczych przez internet . No ale u mnie nie ma takiej możliwośi , aby je robić . W sumie jakby była taka opcja to może bym się zdecydowała .
Nowy produkt Doxycyclin. Więcej o mnie na blogu.
Odpowiedz
ja ostatnio przez internet kupiłam buciki dla małego dziecka, a dokładniej https://walkkings.pl/ To chyba jeden z lepszych zakupów, jakiego mogłam dokonać, wcześniej nie miałam styczności z tak miękkimi butami dla dzieci Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości