FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Jak się odchudzić skutecznie? - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: Jak się odchudzić skutecznie? (/Thread-Jak-si%C4%99-odchudzi%C4%87-skutecznie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - Kajtek - 04-11-2014

Chyba każdy się zgodzi, że najbardziej efektywna jest aktywność fizyczna i odpowiednia dieta zawierająca niskokaloryczne składniki.


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - marysia.co - 04-29-2014

Nie sądzę, żeby ktoś miał zamiar z Tobą polemizować na ten temat. Warto też pomyśleć o medycynie estetycznej Gdynia, ponieważ gdy zrzucamy wagę, często na początku pogarsza się trochę nasze uroda (dotyczy to szczególnie osób, które mają więcej kilogramów to zrzucenia).


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - Ajumma - 07-30-2014

Warto też pamiętać o tym, aby próbować jak najwięcej sposobów, bo przecież na każdego działa coś innego. Ostatnio czytałam, że jeśli nie osiągamy efektów odchudzania to warto poddać się hydrokolonoterapii, by pozbyć się złogów w organizmie.


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - Kajtek - 07-31-2014

Z ciekawości przeczytałem trochę na temat hydrokolonoterapii, lecz stosowanie jej w trakcie odchudzania nie odniesie większych skutków, ponieważ zabieg ten związany jest głównie z zaparciami. Osoby z takim problemem również powinny stosować dietę jednak powinna ona zawierać inne składniki, niż w przypadku chęci gubienia kilogramów.


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - martyna - 07-31-2014

Dużo ruchu to najlepszy sposób na odchudzanie Smile


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - Pavveł - 08-06-2014

(07-31-2014, 16:57)martyna napisał(a): Dużo ruchu to najlepszy sposób na odchudzanie Smile

Nic dodać nić ująć, a te wszystkie diety cud i magiczne proszki to tylko naciąganie ludzi i marnowanie zdrowia Tongue


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - stella - 08-14-2014

Najlepiej jak najwięcej ruchu Smile


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - marysia.co - 08-19-2014

(08-06-2014, 13:00)Pavveł napisał(a): Nic dodać nić ująć, a te wszystkie diety cud i magiczne proszki to tylko naciąganie ludzi i marnowanie zdrowia Tongue

Mnie najbardziej bawią te wszystkie 'odchudzające' kisiele, batoniki i budynie. I jednocześnie dziwi mnie, że ktoś daje się na to w ogóle nabierać.


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - Ager - 08-22-2014

Zamiast koniecznie ograniczać jedzenie czy sięgać po suplementy proponuję codzienne spacery, a później bieganie. Gdzieś czytałem o człowieku co schudł ponad 50 kilo po prostu spacerując codziennie po kilka kilometrów - to wcale nie jest dużo. Człowiek przechodzi kilometr w około 10-15 minut.


RE: Jak się odchudzić skutecznie? - marysia.co - 01-21-2015

Wszystko też zależy od tego z jakiej wagi schodzimy. Czytałam, że oczyszczanie jelita grubego może korzystnie wpływać na utratę przez nas wagi - oczywiście przy zachowaniu diety i aktywności fizycznej. Po prostu organizm, który pozbył się toksyn, lepiej pracuje i łatwiej jest nam osiągnąć upragniony efekt.