Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy używasz adblocka
#1
Witam czy używasz adblocka do blokowania reklam? ja owszem bowiem irytują mnie reklamy zjeżdżające po stronie i to akurat w takim momencie kiedy czytam coś interesującego Angry
Odpowiedz
#2
Używam jak najbardziej.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#3
Jasne, że korzystam.
Jest tyle stron śmietników, które codziennie przypadkiem odwiedzam, że nieposiadanie adblocka to pomyłka.
Śmietniki w znaczeniu jakoś treści i trafności np do zapytania z google jak i pod względem ilości reklam.

No sory, jak ktoś ma 3 reklamy adsense, reklamy jakiś instytucji, pop up i jeszcze player youtube z automatycznym odtwarzaniem, to aż coś mnie bierze.
I dla takich stron posiadam adblocka. No sory nie dam zarobić komuś kto odwala coś takiego. Jeszcze jedno, jestem z tych, którzy dla swoich ulubionych stron wyłączają adblocka, bo wiem, że nikt nie pracuje charytatywnie.
Odpowiedz
#4
Też korzystam z adblocka
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
Odpowiedz
#5
korzystam, ale widzę, że muli mi przeglądarkę bardziej od tego
Odpowiedz
#6
AdBlock jest pierwszą rzeczą jaką instaluję po zainstalowaniu jakiejkolwiek przeglądarki. Bardzo irytują mnie niektóre reklamy, a skoro jest skuteczny sposób na pozbycie się ich to czemu nie skorzystać.
Odpowiedz
#7
U mnie sytuacja z adblockiem wygląda bardzo podobnie. Nienawidzę, gdy zostaję bombardowany przez masę reklam, czy to na zwykłym serwisie internetowym czy też stronie do oglądania filmów.
Odpowiedz
#8
Addblock się przydaje, teraz nawet na wp się nie da wejść i nie zostać zaatakowanym przez reklamy
Odpowiedz
#9
tak, kto nie używa - to jest pytanie
Odpowiedz
#10
Ja nie używam AdBlocka. Z czegoś twórcy stron muszą żyć.
Poza tym uważam, że cała treść strony i reklamy stanowią spójny projekt.
Niektórzy wykorzystują to lepiej, inni dużo gorzej.
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości