Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy używasz adblocka
#21
Nie do końca fair, ale czasami reklamy są tak upierdliwe, że nie da się normalnie przeglądać strony bez adblocka - dlatego ja zawsze używam
Odpowiedz
#22
Adblock bardzo ułatwia życie. Szczególnie jeśli ktoś dużo "przesiaduje" w internecie.
Odpowiedz
#23
tak, prawie zawsze
Odpowiedz
#24
Ja używam od kilku lat, bo nie miałam cierpliwości do reklam.
Odpowiedz
#25
Również używam, chociaż wiem że nie jest to fajne dla ludzi prowadzących swoje fora/strony.
Ale fakt że część reklam po prostu była zbyt inwazyjna sprawił że postanowiłem zacząć korzystać z tego dodatku.
Odpowiedz
#26
Używam cały czas, bo jestem przekonany, że firmy mogą się postarać o lepszą formę reklamy niż nachalne banery.
Odpowiedz
#27
Pomijając te banery to ja nienawidzę wyskakujących okienek. Na szczęście adblock również i to blokuje.
Odpowiedz
#28
Używam, oczywiście, że tak, bo inaczej to można by oszaleć. Niedawno w radiu słyszałem, że my Polacy jesteśmy mistrzami z blokowaniu reklam, to znaczy zdecydowana większość korzystających z internetu instaluje programy blokujące reklamy. To poniekąd wina reklam, które zwyczajnie są zbyt nachalne.
Odpowiedz
#29
ja adblocka nie używam, bo po co i tak nie mam reklam Wink
Odpowiedz
#30
(11-08-2016, 22:34)nura789 napisał(a): ja adblocka nie używam, bo po co i tak nie mam reklam Wink

Ciekawe czego używasz jeśli nie masz wszechobecnych reklam ? Masz jakąś przeglądarkę która ma wbudowany dodatek blokujący wyskakujące okienka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości