Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy używasz adblocka
#11
(08-06-2014, 13:09)skarbnicawiedzy napisał(a): tak, kto nie używa - to jest pytanie

Akurat jesteśmy na forum reklamowym, gdzie jest wiele osób bardziej zaawansowanych w korzystaniu z neta.

Zwyczajny user nie interesuje się takimi zagadnieniami - jak np dodatki do przeglądarek.
Jak masz stronę z dużym ruchem, to popatrz sobie na logi serwera, albo w narzędziu do analityki internetowej i zobacz z jakich przeglądarek korzystają ludzie. Jakieś stare FF, IE.
Jak masz stronę z reklamami to zobacz ile jest odsłon reklam, a ile odsłon stron. Wcale procent blokujących reklam nie jest taki duży - oczywiście nie mówimy o targecie pozycjonowania, czy ogólnie informatyki.
Odpowiedz
#12
Nie zgodzę się - typowy 'user' robi zazwyczaj wszystko, żeby uprzyjemnić sobie czas spędzany w internecie, a co za tym idzie korzysta z adblocka.
Odpowiedz
#13
Widać znamy innych typowych userów Big Grin
Odpowiedz
#14
Jak reklama nie jest nachalna to pól biedy, ale jak ci wywala syf na cały ekran to jest zdecydowanie przegięcie. Mnie denerwuje wp i chyba zmienię stronę startową bo oni tak wrzucają reklamy, że głowa mała
Odpowiedz
#15
Zmień sobie stronę startową na google - brak reklam, a codziennie nowy, ciekawy, kolorowy obrazek, od razu coś milszego niż reklama. Ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez Adblocka - denerwują mnie wyskakujące okienka, zwłaszcza, gdy muszę po ekranie "gonić" ikonę umożliwiającą zamknięcie reklamy.
Odpowiedz
#16
Google brakiem reklam na stronie głównej nadrabia ogromną ilością reklam w wynikach wyszukiwania...
Odpowiedz
#17
Ja mam adblocka, ale czasami jak chcę zobaczyć video na popularnych serwisach informacyjnych to wyskakuje informacja, że film wyświetli się jedynie w sytuacji, gdy ad block będzie wyłączony. Dlatego też nie w każdej sytuacji sprawdza się te ułatwienie.
Odpowiedz
#18
Używam tego programu ale jak jakiś filmik w necie chcę zobaczyć to go wyłączam.
Jaka jest recepta na bóle stawów? Poszukuję.
Odpowiedz
#19
Przed chwilą tłumaczyłam koleżance z pracy jak zainstalować adblocka - jest bardzo zadowolona z jego skuteczności.
Odpowiedz
#20
Ja generalnie uzywam cały czas, chociaz wiem, że nie zawsze jest to do końca fair.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości