Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na Dzień Dziecka
#41
Fisher Price ma zabawki świetnej jakości.
Odpowiedz
#42
A ile lat ma dziecko? Jeśli juz chodzi do szkoły i dociera tam samodzielnie, to może warto zaopatrzyć je w telefon? Dla dziewczynki są nawet takie z postaciami z bajki Hello Kitty,
o taki np:

[Obrazek: alcatel-ot918-150407022-aw-153408252.jpg]
Odpowiedz
#43
Telefon jest koszmarny Wink. Ale małym dziewczynkom z pewnością się spodoba, więc faktycznie warto byłoby o tym pomyśleć.
Odpowiedz
#44
Mi także się nie podoba. Jednakże - czego się nie robi dla dzieci?
Odpowiedz
#45
Dokładnie! A czy kupujecie książki fantasy na prezent Jo.E. Rach? Moja siostrzenica zażyczyła sobie ostatnio pierwszy tom Lilith i był to strzał w dziesiątkę - najbardziej była zadowolona z mojego prezentu.
Odpowiedz
#46
Racja zgadzam się Smile gry edukacyjne połączone z zabawą to świetny pomysł Smile
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#47
Jasne! Gry edukacyjne przechodzą swój renesans i jest ich tyle do wyboru, że w sumie co okazję można kupić nową i każda będzie inna. Najwięcej można znaleźć ciekawych tytułów w internecie.
Odpowiedz
#48
Z prezentami na dzień dziecka i w ogóle dla dzieci często może być spory problem, ale tak ogólnie to zależy od wieku malucha, zazwyczaj jednak najlepszymi prezentami są oczywiście zabawki. Ja niedawno kupowałem modele dla dzieci do sklejania na urwisie, co jak dla mnie świetnym pomysłem na prezent, bo w pewien sposób nie tylko może być dobrą zabawą, ale także początkiem nowej pasji, a także nauką, szczególnie cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.
Odpowiedz
#49
Z modeli do sklejania to by się i mój mąż ucieszył Wink Jeszcze drzemie w nim to dziecko, które lubi zabawki.
Odpowiedz
#50
a co powiecie na gwiazdke? Ja kupuję mojemu małemu pierwszy telefon tylko tak się boję że go zgubi.. W sumie zacząłem szukać tego jak zlokalizować telefon i to może działać. Macie jakieś opinie na ten temat, ktoś tego używał może?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości