Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na nowe mieszkanie - jakie prezenty?
#21
Ja zazwyczaj pytam, co by się danej osobie przydało. Bez sensu kupować kolejny komplet sztućców czy następną tarkę.
Odpowiedz
#22
Ja też pytam, ale czasem ludzie sami nie wiedzą, co chcą dostać. Wtedy najlepiej kupić po prostu bon do jakiegoś sklepu z wyposażeniem.
Odpowiedz
#23
Byle nie kwiatka, sama ostatnio dostałam 4 na nowe mieszkanie i po pierwsze - wcale to nie cieszy, po drugie często goście kupują kwiatka bez osłonki na plastikową doniczkę, więc tak naprawdę taki prezent generuje dodatkowe koszty, gdy samemu trzeba potem sobie kupić osłonkę, bo inaczej nie można kwiatka podlać i źle wygląda... Nie róbcie tego swoim przyjaciołom.
Odpowiedz
#24
najlepiej zapytać i kupić coś praktycznego co się przyda, np. do kuchni czy do łazienki, jakiś fajny zegar na ścianę, ja się zawsze pytam, bo nie ma nic gorszego niż takie nieprzydatne prezenty;p
Odpowiedz
#25
Praktycznym prezentem na nowe mieszkanie może być wypiekacz do chleba ,
jak wybrać poczytajcie w http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...hleba/809/ , domownicy ucieszą się z domowego chleba.
Odpowiedz
#26
Wyznaję zasadę, że lepiej jest się jednak pytać gospodarza. Tym bardziej, że takie urządzenie do wypiekania chleba zajmuje dużo miejsca, a nie każdy ma ochotę się z tym w ogóle "bawić".
Odpowiedz
#27
Niedawno byłam u znajomych w ich nowym mieszkaniu kupiłam im upominek w postaci frytkownicy , którą wybrałam http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...wnice/445/ zaraz odbyła się próba i mieliśmy wspaniałe frytki .
Odpowiedz
#28
Ja zazwyczaj pytam, co dana osoba chce dostać. To mają być jednak praktyczne prezenty.
Odpowiedz
#29
zawsze przyda się elegancka narzuta na kanapę - pamiętaj, żeby dowiedzieć się, w jakiej tonacji utrzymany jest salon lub sypialnia. można coś takiego kupić np. w jakimś sklepie sprzedającym produkty w stylu artdecor.
Odpowiedz
#30
Najlepiej wypytać, co by dana osoba chciała, szczególnie jeżeli jej mieszkania wcześniej nie widzieliśmy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości