FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Na nowe mieszkanie - jakie prezenty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wiadomo, jak się kogoś odwiedza w nowym mieszkaniu, to trzeba coś tam kupić w prezencie.
Zastanawiam się nad tym, co wybrać, żeby nie strzelić gafy.
Myślicie, że mogą być takie drobiazgi do kuchni, jak te: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ - w sumie wydaje się, że to dość przydatne.
Bardzo bezpiecznie jest kupić kwiatka Smile
Fajne te rzeczy, ale jest naprawdę mnóstwo pomysłów: fajne poduszki, koc, kwiatek, jakąś figurkę - dekorację itp.
Ja myślę, że takie drobiazgi do kuchni to bardzo fajny pomysł.
moja przyjaciółka kupiła niedawno mieszkanie i wpadło mi do głowy, że kupię blender, jestem po lekturze tego poradnika http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-blender/443/ i jako, że jestem facetem to z grubsza ogarnąłem temat, teraz moje pytanie brzmi jaka firma robi dobrej jakości blendery?
a może jakieś fajne szklo z http://www.crystal-house.pl/? moim zdaniem genialne prezenty na parapetówę
A ja tak sobie myślę, że to chyba trochę stereotyp, że ludzie wprowadzają się do nowego mieszkania z pudłami wypełnionymi jedynie ubraniami, ale już nie wyposażeniem. Dlatego tez kupuje im się patelnie, wazony, świeczniki itp. Może by z tym zerwać? Dać im prawdziwą pamiątkę? Skoro to dobrzy znajomi bądź rodzina, to pewnie mamy trochę wspólnych zdjęć, a to już tylko krok od stworzenia fotoksiążki (tylko najlepiej efektownej, a zarazem w przystępnej cenie - takie rzeczy tylko w Pixbook Smile). Dobry pomysł? Moim zdaniem dobry, dlatego o nim piszę Wink Uważam, że obdarowani będą zawsze fajnie taki prezent wspominali, bo będzie im się kojarzył z miłą okazją.
Najlepiej zapytać gospodarza, czego mu potrzeba. Zawsze tak robię i nigdy mnie ta opcja nie zawiodła.
Ramkę na zdjęcie - najlepiej prostą żeby do wszystkiego pasowała (jakby co gospodarze mogą ją udekorować wg własnych gustów) Smile
Generalnie akcesoria i przyrządy kuchenne mogą być. Nie bawiłbym się natomiast w kupno firanek i tego typu rzeczy do wystroju wnętrz - bo niejako narzucamy się swoim gustem, poniekąd oczekując od obdarowanego, że ten z tych skorzysta.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10