Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka z nadrukiem na prezent?
#1
Myślicie, że taka koszulka z nadrukiem wykonanym na zamówienie będzie dobrym pomysłem na prezent urodzinowy dla znajomego z pracy?
Chodzi mi o coś takiego: http://koszulkowygenerator.pl/ - widziałam kilka ciekawych zastosowań takiej opcji.
Odpowiedz
#2
Na pewno będzie to dość orginalny prezent. Lepsze to niż jakiś badziew który będzie się tylko kurzył gdzieś w szafce
interesujący serwis

darmowych

ogłoszeń bez rejestracji www.oglaszaj24h.pl
Odpowiedz
#3
Jak masz pomysł na nią to jak najbardziej
Odpowiedz
#4
Właśnie też myślałam nad podobnym rozwiązaniem na prezent dla męża. Ale jak poznać, czy koszulka jest dobrej jakości przez internet o jakości nadruku już nie mówię.
Raz kupiłam koszulkę taką i mąż od 6 lat w niej chodzi. Nie do zdarcia jest. W innej kupowanej gdzie indziej, po jednym praniu wszystko zeszłoSad
Odpowiedz
#5
Jeśli na stronce nie piszę to możesz zapytać się sprzedawcy o skład materiału - wiadomo, że jak coś ma 100& bawełny to bedzie raczej na dłużej. Zresztą kupując przez internet masz prawo zwrotu bez podania przyczyny do x dni (ile dni trzeba już sprawdzać na stronie sklepu)
Odpowiedz
#6
Fajny pomysł, ale po takiej gramaturze nie spodziewałbym się szału jeśli chodzi o jakość...

... na szczęście to prezent tylko dla szefa:]
Odpowiedz
#7
Lepiej upewnij się co do jakości tej koszulki. Ja na Twoim miejscu postawiłabym na jakiś dobry alkohol oraz na słodkie upominki lepszej jakości. Jest to naprawdę uniwersalny i porządny prezent, więc myślę, że sprawdzi się o wiele lepiej od rzeczy, która może szybko się zepsuć lub nie przypadanie koledze do gustu.
Odpowiedz
#8
fajne bo oryginalne tylko czy znajomy jest człowiekiem , który lubi takie upominki. Ale wydaje mi się, że taki prezent każdemu się spodoba i go wykorzysta jakby się wstydził wyjść na ulicę to na;pewno do spania...Smile
Odpowiedz
#9
Prezent fajny Big Grin dzięki za podesłanie takiej stronki, sam chętnie skorzystam Smile
Odpowiedz
#10
Szukałam ostatnio czegoś dla chrześnicy i znalazłam ubrania bajecznie kolorowe, niepowtarzalne i świetne jakościowo z kolekcji Kids Mob - to nie zwykła prasowanka, tylko trwale wykonany nadruk full print, stąd ten wyjątkowy efekt. Jakość adekwatna do ceny, dzieciom się podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości