Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka z nadrukiem na prezent?
#11
jak dla mnie to mało oryginalny prezent taka koszulka
Odpowiedz
#12
Dla dzieciaka lepiej kupić jakieś zabawki lub gry przeznaczone dla tej grupy docelowej. Koszulka to średni pomysł, chyba że z jakimś ulubionym bohaterem bajki, ale wtedy tylko sklep, bo chyba tak grafik nie można wykorzystywać (chociaż nie jestem pewien jak to jest na użytek prywatny). Tak czy inaczej jak już chcesz koszulkę ot pytaj w firmach, które zlecenia już od jednej sztuki http://www.extrema.com.pl/o,12,81,koszul...orowe.html
Odpowiedz
#13
A jaką techniką wykonywany jest nadruk? Szkoda kasy, jeśli po kilu praniach z koszulki będzie schodzić nadruk.
Odpowiedz
#14
Też mi się tak wydaje Smile
Odpowiedz
#15
Nadruk musi być na pewno dopasowany do zainteresowań danej osoby.
Odpowiedz
#16
no tak. W innym wypadku by to nie miało żadnego sensu.
Odpowiedz
#17
Ale przecież koszulki z nadrukiem są bardzo fajne Smile. Trzeba tylko wiedzieć, jaka się danej osobie spodoba.
Odpowiedz
#18
pewnie że to dobry pomysł na prezent. Trzeba tylko wiedzieć dokładnie jaki styl ma solenizant, bo mogą to być zwierzęce motywy, albo panorama jakiegoś miasta (np. Nowy York) albo jakieś chwytliwe hasło. Wszystko zależy od tego czy ta osoba będzie je traktowała jako zwykłą część garderoby czy raczej jako sposób wyrażenia samego siebie. Bluzki z nadrukiem wzbudzają zainteresowanie moim zdaniem są świetną alternatywą na prezent. Mam nadziejże, że szybko nie wyjdą z mody.
Odpowiedz
#19
Taka koszulka może być przede wszystkim ciekawym dodatkiem do prezentu. I tak należałoby to traktować.
Odpowiedz
#20
Koszulka to jak dla mnie mało oryginalny pomysł na świąteczny prezent dla chrześnicy. Ja swojej kupiłam szmacianą lalkę ale nie taką z sieciówek tylko oryginalną ze sklepu z rękodziełami. Mała była bardzo szczęśliwa no i nie rozstaje się ze swoją lalą na krok. Nie określiłaś w jakim wieku jest chrześnica, ale może również szmacianka byłaby dla niej dobrym wyborem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości