Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka z nadrukiem na prezent?
#21
Jeśli chodzi o prezent dla chrześnicy to pomyśl o takich misiach/lalkach, które dziecko samo tworzy z gotowych elementów. Świetny sposób na kreatywną zabawę.
Odpowiedz
#22
O, bardzo fajny pomysł. A gdzie właściwie można coś takiego kupić? Czy każdy element dokupuje się osobno?
Odpowiedz
#23
Widziałam to w Pani Gadżet, nie szukałam tego w konkretnych sklepach. Ale na pewno w jakimś sklepie internetowym dla dzieci będzie. I to jest cały zestaw, nie trzeba dokupywać elementów. Jeśli jesteśmy nadal w temacie prezentów to dobrym pomysłem dla kobiety mogą być sukienki w kwiaty oraz biżuteria. Tak jak już wspominałam wyżej, taka koszulka z nadrukiem to raczej dodatek.
Odpowiedz
#24
Czy ja wiem. Jak dla mnie czasami taka koszulka to wystarczający prezent. Zależy jeszcze z jakiej okazji go dajemy.
Odpowiedz
#25
Jeśli to prezent na święta czy urodziny to wypadałoby coś do tego dokupić. Jeśli natomiast mówimy o Dniu Chłopaka czy Kobiet to faktycznie wystarcza.
Odpowiedz
#26
Czy ja wiem. Czasami taki symboliczny prezent wystarczy. Na święta na przykład nie obdarowujemy się wzajemnie nie wiadomo czym w rodzinnym gronie.
Odpowiedz
#27
właśnie znalazłam świetną bluzkę z nadrukiem na tym serwisie http://sprzedajemy.pl/bluzka-z-nadrukiem,21732342 Moim zdaniem świetna, bardzo wyrazista, idealna pod sweterek zapinany albo marynarkę. Nie uważacie?
Odpowiedz
#28
Raczej taki pomysł wieje trochę gimbazą.
Odpowiedz
#29
Czy ja wiem. Jakaś fajna koszulka z dobrym wzorem czy napisem nie powinna być zła.
Odpowiedz
#30
no fajne coś innego oryginalnego. Tylko zależy czy jubilatowi sie spodoba, zależy co bedzie napisane Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości