Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#1
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak pozycjonujecie strony. Ja dodaje wpisy na forach i w katalogach.
Moje blogi Benchmark.pl oraz DobreProgramy.pl
Odpowiedz
#2
Ja też głównie opieram się na katalogach. Daje to bardzo dobre efekty. Niestety, dużo ludzi zapomina o prawidłowym uzupełnieniu meta tagów a właśnie to jest połową sukcesu...
Odpowiedz
#3
katalogi to pryszcz, daje popularnosć ale nie zawsze prawidłowa indexacje. I dlatego ja i kataloguje i wymieniam sie linkami z forami PR. To daje i PR i dodatkowo solidna podstawe pozycjonowania. Same katalogownaie bez linków nie daje pełnej satysfakcji. dodatkowo ja kataloguje ręcznie, nie bawiąc sie półautomatami czy automatami, przez co wolniej indexuje strone w pozycjach ale bez matwienia sie o bana
Odpowiedz
#4
- Katalogowanie (w każdym unikalny opis, bez kopii - bo nic nie dają)
- Preclowanie; dodawanie długich artykułów tematycznych z linkami w treści do naszej strony
- Budowanie zaplecza pozycjonerskiego
- Wymiana linkami ze stronami powiązanymi tematycznie
- kupno linków pozycjonujących
- ustawianie linków (z anchorem-tytułem) w sygnaturach na innych forach ( im więcej mamy tam postów tym lepiej)
- blasty xrummerem

Oczywiście bez optymalizacji pod kątem SEO na początku nie mamy szans na sukces ięc od tego trzeba zacząć Smile

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google i Yahoo.
Odpowiedz
#5
(08-28-2011, 22:32)Koobe napisał(a): - Budowanie zaplecza pozycjonerskiego
- blasty xrummerem

możesz to jakoś dokładniej opisać?

Moje blogi Benchmark.pl oraz DobreProgramy.pl
Odpowiedz
#6
Ja pierdzielę Koobe, ludzie mają problemy z odróżnieniem pojęć link pozycjonujący od linku reklamowego a Ty proponujesz żeby sobie zaplecze budowali? Pod jedną stronę?
Odpowiedz
#7
A pod jedną stronę to nie można? Smile
Podałem sposoby, jak ktoś nie rozumie to odsyłam do lektury: Google.pl
A jak się komuś nie chce czytać,czytać i jeszcze raz czytać to za pozycjonowanie sie nie ma co brać.

Pozdrawiam.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google i Yahoo.
Odpowiedz
#8
Ja korzystam z usług firmy, która się tym zajmuje- zebu.pl . Założyli mi także i zaprojektowali stronę i sklep internetowy. Sama nie dała bym sobie z tym rady.
Odpowiedz
#9
Ja od dawna pozycjonuje sam. Używam do tego automatów do katalogawania SeoAdder + pisze precle + korzystam z kuponów Adwords. Efekty dobre, nawet bardzo dobre.
Pozycjonuje sam. Nie potrzebuje żadnej firmy.
Odpowiedz
#10
Ok, dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno małe pytanie: Jak umieszczanie linku pozycjonującego w Sygnaturce wpływa na pozycję w wyszukiwarkach?
Moje blogi Benchmark.pl oraz DobreProgramy.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości