Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#81
Kiedyś próbowałam samemu pozycjonować. Dużo poświęciłam czasu na takie działania. Niestety okazało się, że straciłam tylko swój czas, bo moje zmagania nie przyniosły żadnych efektów
Odpowiedz
#82
Pozycjonowanie jest według mnie bardzo ważne.
Odpowiedz
#83
Moim zdaniem pozycjonowanie stron samemu nie jest dobrym pomysłem. Mimo, że z początku efekty mogą wydawać się dobre, istnieje zbyt duże ryzyko doboru złej strategii. Branża SEO jest niezwykle dynamiczna. Działania, które dotąd przynosiły zamierzone efekty, aktualnie mogą powodować straty. Dodatkowo często pojawiają się aktualizacje w algorytmach Google, które powodują zmiany w najważniejszych kryteriach. Dobra agencja seo nie tylko dobierze odpowiednią strategię pozycjonowania, lecz także zatroszczy się o wszelkie aktualizacje i będzie monitorowała wyniki Twojej firmy na bieżąco.
Odpowiedz
#84
Jak ktoś jest nowy to potrzebuje duży budżet. Nawet działając samemu trzeba miec kase, bo nie wystarczy wam czasu nawet przy działaniu 16godzin dziennie. Pisanie contentu, który musi być zwykle długi, zdjęcia, infografika, optymalizacja, promocja, prowadzenie social media... i tak można wymieniać.
Odpowiedz
#85
Mam swoją stronę, którą pozycjonuję. Zleciłem to firmie, ponieważ sam się na tym nie znam, wolałem oddać się w ręce specjalistów. Już po krótkim czasie zauważyłem pozytywne efekty. Myślę, że nie warto tracić swojego czasu i lepiej skorzystać z usług firm, które się tym zajmują.
Odpowiedz
#86
Wpisy na forach, katalogi, komentarze na blogach, sponsorowane artykuły na blogach. Dobrze jest też zoptymalizować samą stronę którą chcemy wypozycjonować (meta title, alty fotek itp).
Odpowiedz
#87
Również sam nie pozycjonuję strony, tylko zleciłem to firmie zewnętrznej. Wykupiłem abonament, artykuły, linki tematyczne, profile, katalogi, oczywiście optymalizację strony i audyty. Myślę, że na razie powinno wystarczyć, a jeśli strona się bardziej rozwinie, na pewno zainwestuję więcej.
Odpowiedz
#88
Sam pozycjonuję swoją stronę, zanim zacząłem dużo czytałem, w internecie, zwłaszcza o tym, co może przynieść szkodę stronie. Fajnie, że profesjonalni pozycjonerzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem Idea Pozycjonuję głównie poprzez linkowanie na forach, staram się, żeby pisane przeze mnie posty nawiązywały do linka, który dodaję i miały dużo treści. Wykupiłem również reklamę w Google Ads, zwłaszcza na początku działania strony, gdy jej pozycja była niska, dało to dobry efekt. Ważna jest budowa strony, linkowanie wewnętrzne.
Odpowiedz
#89
Wydaje mi się, że najlepiej pozycjonować stronę za pośrednictwem jakiejś agencji seo. Przeglądam właśnie zestawienie firm, które wykonują takie usługi https://interaktywnie.com/biznes/newsy/b...gle-259117 wydaje mi się, że jest tu duży wybór.
Odpowiedz
#90
W dzisiejszych czasach reklama w internecie to podstawa. Bez ładnej, przejrzystej i szybko ładującej się strony nie zdobędziemy klientów. Ja wykupiłem abonament w firmie pozycjonującej strony i zajmują się stroną mojej firmy kompleksowo. Od link buildingu, przez adwords i optymalizację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości