Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#61
To zależy od branży, jeżeli strona pozycjonowana to firma elektryka z wsi pod Olsztynem to spokojnie można się zająć tym samemu nie mając większej wiedzy. Wystarczy dodać kilka linków do strony bądź napisać dobre teksty na stronie, dodać stronę do g+. g. maps, FB i samo się stanie.
Jeżeli reklama to tylko TW MEDIA
Odpowiedz
#62
Oprócz standardowych form pozycjonowania strony, całkiem skuteczną opcją jest także umieszczenie zdjęć na google street view. Taka wirtualna panorama naszej siedziby będzie z pewnością ciekawym urozmaiceniem i przełoży się na większą liczbę klientów.
Odpowiedz
#63
Nie pozycjonuję tylko prowadzę działania marketingowe Big Grin
Odpowiedz
#64
Jak ktoś potrzebuje pomocy z pozycjonowaniem zapraszam na maila voth@wp.pl , moja firma zdobyła mistrzostwo polski w seo Smile

umieść go między tekstem przede wszystkim a nie tak jak teraz Big Grin
Odpowiedz
#65
Poważnie?, jest coś takiego jak mistrzostwa w seo. Ciekawe co jeszcze zostanie wymyślone, mistrzostwa w siusianiu na odległość ?  Big Grin
                                                          Złote wyprzedaże 
Odpowiedz
#66
Jeśli mamy małą lokalną stronkę to jeśli zadbamy o dobrą treść i złapiemy kilka linków w regionalnych wyszukiwaniach przebijemy się na pierwszą stronę
Odpowiedz
#67
Generalnie żaden pozycjoner nie zdradzi Ci swoich technik, ale to co zostało już powiedziane to warto się tym posiłkować.
Odpowiedz
#68
jest coraz więcej blogów, na których można dowiedzieć się fajnych informacji o pozycjonowaniu Smile Sama tak robiłam i działa Smile
Odpowiedz
#69
trochę już w tym siedzę więc mogę polecić ci dodatkowo wpisy w księgach gości Smile)
Odpowiedz
#70
katalogowanie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości