Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozbywacie się stresu?
#51
Wysypiam się i biegam oraz spotykam się ze znajomymi.
Odpowiedz
#52
Zazdroszczę Wam tego wysypiania się. To zdecydowanie najlepszy sposób na stres.
Odpowiedz
#53
niezwykłym sposobem, który ostatnio odkryłam są kolorowanki anty stresowe. Bardzo fajne i anty stresowe. Polecam. Potrzeba przy nich trochę cierpliwości ale warto. Są to kolorowanki dla dorosłych.
Odpowiedz
#54
najczęściej jak opowiem co mnie denerwuje to czuję natychmiastową ulgę.
Odpowiedz
#55
(01-13-2016, 08:47)Weronika-25 napisał(a): niezwykłym sposobem, który ostatnio odkryłam są kolorowanki anty stresowe. Bardzo fajne i anty stresowe. Polecam. Potrzeba przy nich trochę cierpliwości ale warto. Są to kolorowanki dla dorosłych.

A możesz podać przykład takiej kolorowanki? Ja się z tym jeszcze nie spotkałam.
Odpowiedz
#56
no właśnie, ja też pierwsze słyszę.
Odpowiedz
#57
Chętnie bym coś pokolorowała Big Grin
Odpowiedz
#58
Jak dla mnie to nie ma się czym stresować. Życie jest na tyle skomplikowane i tak często nas kopie, że gdyby miał się wszystkiego bać i stresować się tym, to chyba bym oszalał, nawet prędzej niż później. Proszę bardzo: http://eu-eu.eu/jak-nie-zwariowac-w-zyciu/. Najlepiej znaleźć sobie jakąś rozrywkę, hobby, coś, co powoli nam oderwać się od tego, co nas stresuje. Zresztą nie na wszystko mamy wpływ, więc tym bardziej nie ma się co zestresować, to nas tylko psychicznie wykończy.
Odpowiedz
#59
Ja wcześniej biegałam na stres. Ale teraz mam w planach chodzić na rolki, to zawsze pozwala mi trochę odreagować.
Odpowiedz
#60
Mocna kawka i dobry papieros Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości