Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozbywacie się stresu?
Mi bardzo pomaga ruch fizyczny, spacer, ćwiczenia, bieganie
Odpowiedz
W celu pozbycia się stresu polecam aktywność fizyczną, np. bieganie na świeżym powietrzu. Nic nie kosztuje a mamy same korzyści. Po konkretnym wysiłku wbrew temu co nam się wydaje czujemy się lepiej ponieważ wydzielają się endorfiny, czyli nasz wewnętrzny narkotyk, który powoduje uczucie szczęścia. Polecam.
Odpowiedz
Ja dużo się stresuję, ponieważ jestem osobą wysoko wrażliwą i wszystkim się przejmuję. Nawet rozmowę przez telefon muszę mieć wcześniej ułożoną. By odpocząć korzystam z wskazówek z bloga wetalk. Ten konkretny wpis jest o tym jak uwolnić się od stresu i w końcu odpocząć. Dzięki niemu wprowadziłam sobie zdrową rutynę i coraz częściej zachowuję spokój.
Odpowiedz
kiedys chodzilam na boks :d ale za duzo siniakow haha.. teraz wydobywam siebie z siebie dzieki tanczeniu Big Grin chodze do szkoly tanca https://www.spot66.pl/
Odpowiedz
Każdy postrzega relaks inaczej, jedna osoba się odpręży dając sobie wycisk na zajęciach sportowych, inna naładuje baterie leżąc pod kocem z dobrą książką. U mnie to różnie bywa, zależy od poziomu zmęczenia i nastawienia. Takim świetnym sposobem na relaks będzie wyjście do salonu kosmetycznego i poddanie się zabiegom typu peeling kawitacyjny. To nie tylko oczyszcza skórę, ale także odżywia ją, przez co człowiek czuje się znacznie lepiej. Takie zabiegi muszą być wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę w salonie. Tych można znaleźć całkiem sporo, także w internecie, przykładem może być https://syrenka-torun.pl/
Odpowiedz
Też uważacie że to bardzo dobry pomysł w dzisiejszych czasach? Ja myślę, że tak
Odpowiedz
Regularna aktywność fizyczna, taka jak bieganie, joga, pływanie czy spacerowanie, może pomóc w redukcji stresu poprzez uwolnienie endorfin - substancji chemicznych w mózgu, które poprawiają nastrój.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości