Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#51
Mechanicznie nie ma sensu porównywać z dwóch powodów: strata czasu, bo może to za nas zrobić porównywarka; nie sprawdzimy wszystkich opcji, bo nie ma możliwości, żeby znać wszystkie sklepy internetowe Smile. Jak wspomniałem wcześniej, przy zakupie sprzętu agd byłem bardzo zdziwiony ogromną liczbą sklepów posiadających ten asortyment. Było w czym wybierać do tego stopnia, że upatrzony sprzęt zakupiłem w sumie za ok. 800 zł taniej niż w znanych sklepach stacjonarnych.

Trochę nam się zrobił OT Smile.
Odpowiedz
#52
Ja przykładowo nie mam zaufania do Allegro. W chwili kiedy zostaniesz oszukany przy sumie 100pln, egzekwowanie tego jest droższe niż sam produkt. Allegro słabo chroni przez zakupami o niskiej kwocie. Dlatego ja stosuję inną metodę. Jak szukam jakiegoś produktu to po prostu googlem go. Tak jak ostatnio szukałem rajstopki dla dzieci, przeklikałem 2 strony, poczytałem i wygrałem. Dostawa od firmy w 99% jest bez przekrętu nawet przy niskich cenach. Bez pośrednika który weźmie $ jak na allegro.. Po prostu najlepiej kupować u producenta w sklepie Wink
Odpowiedz
#53
Ja jeszcze nigdy nie zostałem oszukany na Allegro, a kupuję tam dużo od lat.
Odpowiedz
#54
bardziej perferuję sklepy online. Dążą one do wyrobienia sobie jakiejś "marki" więc obsługa ich będzie profesjonalnaSmile
Odpowiedz
#55
Gdyby wszystkie sklepy miały takie profesjonalne podejście, o jakim piszesz... Niestety, wystarczy poczytac opinie na Ceneo i okazuje się, że rzeczywistość nie jest taka kolorowa.
Odpowiedz
#56
Dla mnie też dobrym wyjściem są portale ogłoszeniowe, szczególnie w przypadku ogłoszeń lokalnych. Brat w ten sposób zakupił ciągnik władimirec t25 - oczywiście w tym przypadku wchodził w grę wyłącznie odbiór osobisty, więc raczej ciężko było o jakiekolwiek oszustwo. Co nie zmienia faktu, że cena była bardzo atrakcyjna.
Odpowiedz
#57
W sumie jeśli chodzi o tablety, tel. to najkorzystniejsze ceny macie na http://tablety24.pl
Warto sobie zawsze sprawdzić, by potem np. na Allegro nie przepłacać.
Odpowiedz
#58
W moim przypadku wygrywa nawet nie allegro, a ogłoszenia, na których chętnie kupuję i sprzedaję ciuchy. Ostatnio wpadła mi w oko śliczna skórzana spódnica i chyba w końcu nie będę mogła się jej oprzeć Smile

[Obrazek: blogerska-skorzana-spodnica-falbana-czar...019027.jpg]
Odpowiedz
#59
Świetna ta spódniczka! Sama się nad taką zastanawiałam. U mnie różnie. Czasem kupuję na allegro, czasem na portalach ogłoszeniowych, czasem w sklepach internetowych. To zależy od tego, czego potrzebuję i gdzie mogę to dostać. Niedawno potrzebne mi było ubranko do chrztu dla bratanka i długo szukałam odpowiedniego. W końcu znalazłam sklep Balumi.com.pl i tam kupiłam takie cudo:

[Obrazek: komplet_Damian.jpg]

Mały wyglądał w nim obłędnie.
Odpowiedz
#60
Ładne ta skórzana spódniczka, chociaż mi taki krój niestety nie pasuje. Wyglądam jakbym miała bardzo grube nogi w takich spódniczkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości