Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#31
ka korzystam ze sklepów internetowych
Odpowiedz
#32
Wszędzie znajdzie się coś ciekawego - głównie pod tym kontem przeszukuję allegro, ale korzystam też ze sprawdzonych sklepów internetowych.
Odpowiedz
#33
Ja jakoś pewniejszy jestem kupując w sklepie internetowym. Paru moich znajomych skorzystało z allegro i mówiąc krótko zostali oszukani. Wolę więc nie korzystać...
Odpowiedz
#34
Ja tam jestem fanką allegro, głównie dlatego, że łatwo tam trafić na coś taniego, chociaż wiadomo, że czasem cienko z jakością
Odpowiedz
#35
(12-09-2012, 19:10)karski1 napisał(a): Witam
co bardziej polecacie? Kupować na allegro czy może w jakimś innym sklepie internetowym? Gdzie się bardziej opłaci?
_________________________
Zobacz mega profesjonalny tuning dla każdego.

Polecam zawsze i wszędzie allegro Smile
Odpowiedz
#36
Allegro jest bardzo dobre jeśli chodzi o trafienie okazji cenowej. Nie ma jednak nigdy pewności co to rzeczywistego stanu kupowanego przedmiotu i poszukiwanie takich "perełek" często jest czasochłonne. Porównywarki cen to w miarę pewna jakość produktu ale różnice cenowe między sklepami internetowymi są często minimalne.
Reklamuj za darmo w Internecie Twoją firmę i jej ofertę biznesową w portalu solidnypartner.eu
Odpowiedz
#37
(01-31-2013, 12:51)Maman napisał(a): a myslicie ze kazdy sklep internetowy (np ubrania) powinien tez sprzedawac na allrgro? zbieram opinie ludzi, bo w suime padla propozycja ze strony firmy, ktora robi moj sklep, zeby zrobic taka integracje,. wczesniej o tym w ogole nie myslalam, a teraz zaczynam sie zastanawiac,czy to nie jest dobry pomysl. na poczatku nie bedzie latwo zebrac zamowienia od ludzi...

Warto to wziąć pod uwagę
Odpowiedz
#38
Witajcie

Ja zostałam oszukana na allegro. zapłaciłam nie wysłali. Allegro zablokowało jedynie konto sprzedającego. I na tym koniec. Nic sobie z tego nie robią.
Czytajcie, komentujcie makramax.pl.
Odpowiedz
#39
ja naszczęśćie nie miałem takich problemów Tongue
Odpowiedz
#40
Osobiście o wiele częściej robię zakupy w sklepach internetowych. Szczególnie, że najczęściej kupuję sprzęt tak więc w tym zakresie mam o wiele większe zaufanie do sklepów internetowych niż allegro. ...
Poza tym w nich są również bardzo dobre ceny.
Sam korzystam z porównywarki cen: http://www.skapiec.pl i bez problemu mogę wyszukać tę najlepszą - ostatnio na przykład kupowałem telefon (Samsung Galaxy S4) i ceny w sklepach różniły się o ponad 1000 zł - serio !
Poza tym na serwisie można sobie poczytać przeróżne opinie na temat danych sklepów tak więc można mieć pewność, że kupuje się coś w pewnym miejscu.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości