FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Piękne lustra na wymiar - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: Piękne lustra na wymiar (/Thread-Pi%C4%99kne-lustra-na-wymiar)Piękne lustra na wymiar - natkawal76 - 01-10-2018

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne  meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firm zajmującą się szkłem, bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich, lustra na wymiar Warszawa, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.


RE: Piękne lustra na wymiar - marekkarcuch - 01-12-2018

Jestem w czasie poszukiwań lustra na wymiar. Potrzebuję takie lustro, bez ramy, by móc przykleić na ścianę. Rozglądam się wszędzie, gdzie tylko mogę i zastanawiam się, czy warto zamiawiać takie lustro w mieście oddalonym o wiele km ode mnie ? Czy taki produkt dojdzie w całości ?


RE: Piękne lustra na wymiar - blue - 02-04-2018

Oczywiście, że tak. 
Takie lustro jest bardzo dobrze zabezpieczane przed wysyłką. 
Paczkę otwórz w obecności kuriera. http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.