Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piękne lustra na wymiar
#1
Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne  meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firm zajmującą się szkłem, bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich, lustra na wymiar Warszawa, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
Odpowiedz
#2
Jestem w czasie poszukiwań lustra na wymiar. Potrzebuję takie lustro, bez ramy, by móc przykleić na ścianę. Rozglądam się wszędzie, gdzie tylko mogę i zastanawiam się, czy warto zamiawiać takie lustro w mieście oddalonym o wiele km ode mnie ? Czy taki produkt dojdzie w całości ?
Wejdź i przekonaj się,czy jest potrzebna edukacja finansowa w polsce.Zapraszam.
Odpowiedz
#3
Oczywiście, że tak. 
Takie lustro jest bardzo dobrze zabezpieczane przed wysyłką. 
Paczkę otwórz w obecności kuriera. http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/
Odpowiedz
#4
Ja niedawno też szukałam lustra do łazienki i nawet zastanawiałam się nad takim na wymiar. Ale to trochę droga sprawa. A jak weszłam na stronę https://bricoman.pl/artykuly-sanitarne/m...owe/lustra, to się okazało, że wybór gotowych luster jest tak duży, że spokojnie dobrałam lustro idealnie pasujące do mojej łazienki w całkiem przystępnej cenie. Więc nie było sensu przepłaca. A prawda jest tak, że przy remoncie, zawsze wychodzą dodatkowe koszty, więc dobrze jest, jak się tylko da, zaoszczędzić.
Odpowiedz
#5
W obi jest duży wybór luster - polecam tam zajrzeć albo do IKEA.
Odpowiedz
#6
Ale tam raczej nie na wymiar
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości