FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak pozycjonujecie strony?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(12-23-2011, 09:50)nicoadik napisał(a): [ -> ]Ja od dawna pozycjonuje sam. Używam do tego automatów do katalogawania SeoAdder + pisze precle + korzystam z kuponów Adwords. Efekty dobre, nawet bardzo dobre.

Adwords to nie jest pozycjonowanie.
SeoAdder - jedana z najsłabszych dodawarek.


(12-28-2011, 16:00)Jaro070 napisał(a): [ -> ]Ok, dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno małe pytanie: Jak umieszczanie linku pozycjonującego w Sygnaturce wpływa na pozycję w wyszukiwarkach?

Jeśłi linki w sygnaturach mają atrybut dofollow i jesteś na tym forum aktywny, piszac wiele tematów/postów to pozytywnie wpływa na pozycje.
@nicoadik
Skąd bierzesz kupony AdWords?

@Koobe
Dziękuję za pomoc.
Ja używam do tego automatów do katalogawania Adder 8 i jestem zadowolona
Ja zleciłem pozycjonowanie firmie Projektowanie stron www szczecin. Mam za mało czasu na to,aby samemu zająć się pozycjonowaniem. W sumie najważniejsze,żeby były efekty Smile
Ogólnie to reklamy Google za kliknięcie są strasznie drogie i raczej tylko co zamożniejszych będzie na to stać. Więc oferty pozycjonowania za 50 zł można włożyć między bajki.
Ja ani grosza nie daje na pozycjonowanie. Pisze ciekawe artykuły i ludzie sami chcą przychodzić. Na pewno nie reklamuje strony na takim śmieciowym forum jak to bo jeszcze by mnie google zablokowało.
A inaczej to chce opinię o stronie na innych forach, dzięki czemu ludzie wchodzą, potem na wykopie ciekawe artykuły, potem na innych forach daje w podpisie link
DO pozycjonowania mozna wykorzystać gotowe narzędzia. Ja akurat korzystam z polecenia z seoAdder. NIe wiem, być może są lepsze, dla mnie to wystarcza.
Cytat:Na pewno nie reklamuje strony na takim śmieciowym forum jak to bo jeszcze by mnie google zablokowało.

Pozycjonowanie polega na tym, żeby Google myślała, że linkowanie jest naturalne. W naturalnym linkowaniu prowadzą do twojej strony również śmieciowe linki, więc samo w sobie ich zdobywanie nie jest złe. Gorzej by było, jakbyś miał same mocne. Źle jest też, gdy do Twojej strony prowadzą tylko śmieciowe linki.
Ja też to zauważyłem, że fora coś ostatnio zyskują, ale nie jest to regułą. Trzeba zadbać o zdobywanie linków z zaufanych źródeł, dla przykładu linki ze spamów z webmini teraz w ogóle nie wpływają na pozycję nawet niszowych fraz nie można tym wypozycjonować :/
Też się wiele razy zastanawiałem czy ci kupują reklamy w AdWords nie są specjalnie traktowani przez Google np. jeden PR wyżej niż ci co pozycjonują na te same hasła ale bez płatnej reklamy.
Google banuje te strony to reklamują się na farmach linków.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10