FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak pozycjonujecie strony?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Linki w stopce, zaplecza, katalogi, precle...
Metod jest mnóstwo, trzeba je tylko odpowiednio połaczyc, aby uzyskać świetne wyniki..
Zgadzam się z tym, że marketing szeptany jest teraz świetną formą reklamy w sieci. Jest to zresztą nie tylko działanie na forach, ale i marketing wirusowy w formie śmiesznych filmików.
Staramy się to robić szybko i sprawnie Smile Ogólnie to zdobywanie linków: fora, katalogi, profile, precle
No tak, zarówno marketing szeptany jak i linki w stopce są często bardzo przydatne. Można też korzystać z presell pages i wystawiać tam swoje artykuły z odpowiednim odnośnikiem.
Dobra, porządna optymalizacja to podstawa. No i linki, ale tylko wartościowe. Syfiaste nic nie dają, a w dodatku algorytmy coraz lepiej je definiują i odnajdują, co w efekcie pogarsza pozycje strony. Linki z zaplecza, dodawanie unikalnych tekstów do porządnych serwisów, nie linkowanie z jednym anchorem i fora
Najważniejsza jest dywersyfikacja w zdobywaniu linków. Dla mniej ogarniętych --> dywersyfikacja = zróżnicowanie Wink
Ja jak reklamowałem mój hotel w Warszawie to głównie korzystałem z firmy pozycjonującej. Ostatnio jednak słyszałem, że można tworzyć blogi i na nich umieszczać linki reklamowe. Blogi oczywiście wiarygodne z postami.
Można tworzyć blogi oczywiście, można robić także wiele innych rzeczy, po to są firmy pozycjonujące aby robiły to za nas.
ja powierzyłem pozycjonowanie firmie, gdyż samemu nie mam pojęcia jak się za to zabrać ;/
Teraz pozycjonuje się na frazy np. kominiarz, tylko warto je dywersyfikować, żeby na 1 nie było za dużo go google strony nie wyłapie. Fajne artykuły o tym są na Web Metrics. Ważne jest jeszcze dodawanie tagów do wpisów na stronie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10