Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdrowie to podstawa
#21
Każdy z nas słyszał, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jest w tym wiele prawdy. Pierwszy posiłek dostarcza energii na cały dzień. Dzięki poradzeniu sobie z pierwszym głodem łatwiej uniknąć podjadania przez pierwszą część dnia. Co warto zjeść na śniadanie?
Odpowiedz
#22
To jest truizm, ale też i prawda
Odpowiedz
#23
Jak to jest, że niektórzy nie dbają o zdrowie w ogóle i żyją do 90tki.
Odpowiedz
#24
Bierzecie jakieś suplementy regularnie?
Odpowiedz
#25
Jedynym suplementem, który biorę jest witamina D. Poza tym jem zdrowo, czyli świeże owoce, warzywa, kasze, piję herbaty ziołowe. Dużo rzeczy zamawiam online ze sklepu ze zdrową żywnością. To bardzo wygodne. Oprócz tego ćwiczę dwa razy w tygodniu. Myślę, że taki tryb życia jak najbardziej sprzyja zdrowiu.
Odpowiedz
#26
Właśnie dlatego warto zawsze sięgać po jak najkorzystniejsze rozwiązania w ramach dbania o swoje zdrowie.
Odpowiedz
#27
Zdrowie zdecydowanie jest najcenniejsze i myślę, że każdy z nas ma podobne zdanie w tym temacie Wink Niestety w życiu zdarzają się różne sytuacje i na wszystko należy być przygotowanym. Ja obecnie szukam sprawdzonych informacji jeżeli chodzi o choroby nerek. Na stronie: https://www.dbajonerki.pl/o-nerkach/dobo...-procedura zapoznałam się między innymi z wpisem dotyczącym dobowej zbiórki moczu. Jeżeli macie pod ręką podobne poradniki internetowe to będę ogromnie wdzięczna za ich podesłanie Smile
Odpowiedz
#28
CO do sprawdzonego ginekologa, to wiem ze świetna specjalistką w kraju jest na pewno dr Barbara Blicharczyk. Pomogła moje znajomej z problematyczną menopauzą a inne z kolei z miesiączkowaniem. Babka naprwadę zna isę na rzeczy i dobrze wie co robi, ma mega skuteczne metody działania i co najważniejsze kocha pomagać.
Odpowiedz
#29
https://dentystabielsko.pl/ mi się marzą tutaj zabiegi ^^
Odpowiedz
#30
Śniadanie czy to w domu czy w pracy jest bardzo ważnym posiłkiem i dlatego warto do śniadania przygotowywać sobie zdrowe i pożywne posiłki. Jak z rana zaczniecie odpowiednio dzień to później energii Wam nie zabraknie w pozostałej części dnia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości