Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca w reklamie przez internet
#1
Znalazłem ciekawą stronę, gdzie jest spora ilość zleceń z branży IT http://oferia.pl/zlecenia/szukaj-internet . Szacunkowa wartość oferowanych prac jest na kwotę 700 tysięcy złotych. Przy czym wiele ofert jest bez podanej kwoty lub wartości bardzo zaniżona. Uwzględniając te pozycje można przyjąć, że wartość oferowanych tam zleceń przekracza milion złotych. Przy tym można je wykonywać przez internet w dowolnym miejscu w Polsce.  Takie jest zapotrzebowanie na reklamę w internecie. Zlecenia są na różnym poziomie oczekiwań klientów. Od poszczególnych operacji z zakresu pozycjonowania, po całościowe kampanie promocji produktów czy współudziału w sklepach internetowych.
Odpowiedz
#2
Jakoś nigdy nie chciałam pracować w reklamie.
Odpowiedz
#3
no nie ma się co oszukiwać reklama w Internecie jest niezbędna i wszyscy powoli zdają sobie z tego sprawę
Odpowiedz
#4
ja też przeglądam często tę stronę i muszę przyznać , ze naprawdę są tam różnego typu oferty nawet pracy czy dorywczej czy zdalnej czy normalnej. Polecam. Sama kiedyś wzięłam udział w jednym zleceniu i to była fajna przygoda.
Odpowiedz
#5
Każda forma zarobku jest ok, więc przez net tym bardziej, że żaden szef nas nie gnębi Wink
Odpowiedz
#6
Rzeczywiście jest to na pewno bardzo wygodne.
Odpowiedz
#7
Na Oferii jest sporo ofert, warto je przeglądać.
Odpowiedz
#8
Ogólnie warto przeglądać różne tego typu portale z pracą.
Odpowiedz
#9
Tam są raczej same zlecenia.
Odpowiedz
#10
Praca w reklamie kojarzy mi się roznoszeniem ulotek chwilówek czy innych biznesów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości