Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry planszowe
#1
Witam wszystkich serdecznieSmile jakie polecacie gry planszowe i towarzyskie? Ostatnio grałam w : carcassonne, przebiegłe wielbłądy, palce w pralce, dobble, sabotażysta i jak żyć panie premierzeWink
Odpowiedz
#2
Jak jest trochę starszy, to może monopoly? http://z-jak-zabawki.pl/monopoly-gra-dla...biorczych/ To bardzo fajna gra planszowa.
Odpowiedz
#3
Dla młodszych dzieci dobra będzie gra Znaki drogowe z Urwis.pl. Nauczy dzieci na co zwracać uwagę w ruchu drogowym. Takie maluchy łatwo zapamiętują znaki, a to przyda się na przyszłość.
Odpowiedz
#4
Nie wiedziałam, że jest taka gra. Zaraz muszę na nią zerknąć. I polecam też Dixit.
Odpowiedz
#5
A kojarzy ktoś "Magiczny miecz"? Za dzieciaka sporo czasu przy tym spędziłem. Ach, ta radość ze zbierania uzbrojenia, zaklęć i towarzyszy! Ale chyba nigdy nie wygrałem Sad
Odpowiedz
#6
Ja uwielbiam gry w których trzeba pokonać przeciwnika, liczy się taktyka, spryt i wiedza.
Odpowiedz
#7
Dawno nie grałem w żadne gry planszowe. Niestety nie mam na nie zbytnio czasu.
Odpowiedz
#8
eurobiznes i chińczyk to były najlepsze gry w latach 90' do tej pory mam je, a jestem już trochę starsza ale zawsze znajdę chętnych by pograć i powspominać stare czasy
Odpowiedz
#9
Eurobiznes to moja ulubiona gra ... są pieniadze jest zabawa łatwo można oszukiwac xD
Odpowiedz
#10
Ja także nadal pogrywam w gry z dzieciństwa, w chińczyka i w eurobiznes Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości