Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupować nowe mieszkania?
#61
Pewnie, że warto kupować nowe mieszkania, szczególnie, jeśli mamy wystarczający budżet na fajne wykończenie. Wiadomo, że różnie z tym bywa, ale zawsze można jakoś budżetowo się tym zająć i też może być super. Ja akurat dopiero przymierzam się do mieszkania, ale już szukam inspiracji  Smile  Doszłam do wniosku jednak, że jestem mało oryginalna, bo właściwie wszystko co tutaj http://republikakobiet.pl/artykuly-sg/ja...ac-polacy/ zostało opisane, jako trendy idealnie wpasowuje się z mój gust. No cóż... nie musi być oryginalnie, najważniejsze żeby mi się podobało!
Odpowiedz
#62
Z tym budżetem to różnie bywa ale też wybrałam mieszkanie z wykończeniem na osiedlu Nowe Odolany bo sama bym tego lepiej nie zrobiła, bardzo mi się podobają ich opcje wykończenia.
Odpowiedz
#63
Teraz jeszcze warto rozejrzeć się za inwestycjami w nowe mieszkania od dewelopera warszawa. W dużych miastach takie inwestycje są całkiem stabilne.
Odpowiedz
#64
Nowe mieszkania jak najbardziej warto kupować, nawet na kredyt, bo nieruchomości zawsze będą w cenie i ich wartość z czasem tylko wzrasta. Osobiście polecam sprawdzić mieszkania na sprzedaż wrocław fabryczna, ponieważ są one bardzo ładne, a na dodatek położone w dobrych lokalizacjach Smile
Odpowiedz
#65
Jeśli to konieczność jak najbardziej warto. Nie wiem jednak czy warto w Twoim przypadku.
Odpowiedz
#66
Na pewno lepiej kupić mieszkanie niż wynajmować, a tłumaczenie, że nas na to nie stać jest nonsensem. Wynajem to często koszt większy niż rata kredytu, a na przykładzie Warszawy rezygnacja z mieszkania w centrum na rzecz własnego mieszkania na obrzeżach może się okazać całkime niezłą oszczędnością dla budżetu rodzinnego. Zobaczcie fajne osiedle - http://www.radnych2.pl/ las Kabacki w bliskim sąsiedztwie, mieszkania budowane z użyciem systemów inteligentnego domu. Dla mnie nawet lepiej mieszkać w takim miejscu niż gdzieś w centrum miasta.
Odpowiedz
#67
A jak to jest z TBS. Czy będzie można wykupić mieszkanie z zasobów TBS ? Czy to się opłaca (np. czy zmniejszy się czynsz) ?
Informacje o zdrowiu, urodzie, technologii: cowsiecipiszczy.pl. Polecam blog.
Odpowiedz
#68
W sumie to zależy, gust, preferencje i tak dalej... Lepiej się nie porywać z motyką na słońce i po prostu spytać kogoś kto się zna zamiast ślepo pytać wszystkich Tongue. Dodatkowo ceny się teraz potrafią bardzo mocno różnić...
Odpowiedz
#69
Nie warto kupować nowego mieszkania, jest na pewno droższe niż to używane, używane wystarczy aby poczuć się w nim jak na swoim. Polecam do specjalnych zadań ekipę http://remontnaczas.pl. Profesjonaliści w każdym calu Wink
Odpowiedz
#70
Jeśli ktoś ma wystarczająco dużo pieniędzy na kupno nowego mieszkania i później urządzania go od a do z jak tylko chcemy, to moim zdaniem warto. Kupując mieszkanie należy przyglądać się cenie czynszu. Sporo osób kupuje tanio mieszkanie, a później ponoszą wysokie koszty opłat. Warto szukać okazji na kupno używanych mieszkań i nie należy podejmować zbyt szybko pochopnych decyzji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości