Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny CMS - Co wy na to?
#1
Wśród tych wszystkich analfabetów i idiotów co nie wiedza co to jest HTML nie powiem nic. Jednak jeśli ludzie umią użyć echo w PHP (wyświetlenie tekstu) to pomyślałem że napiszę własny CMS aby ci co są debliami nie korzystali z tych wordpressów tylko z własnego "MaterWord" CMS-a.
Co wy na to?
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie możesz go napisać. Ciekawa jestem opinii pierwszych testerów.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#3
Zabieram się do pisania. Myślę że za parę dni pierwsza wersja będzie gotowa. Oczywiście na początku będzie on "goły" pod względem bezpieczeństwa, ale to będzie tylko schemat. Reszte człowiek musi sobie samemu dorobić do własnych potrzeb. I na pewno nie będzie miał szablonu gotowego, Sad bo na zdjęciach ani na szablonach się nie znam (ani na CSS). Dlatego będzie można go wstawić do dowolnego szablonu funkcją include("indeks.php");. Oczywiście na pewno nie będzie on porównywalny z wordpressem, ale po edycji przez usera będzie całkiem przystępnym skryptem pierwszego kontaktu z PHP Smile
Odpowiedz
#4
No to do działa!
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#5
Sprawa trudniejsza niż myślałem, ale ja jestem światłem i nie dam się.
Odpowiedz
#6
I jak tam CMS? Mogę już zobaczyć? Bo tacy jak ja nie "umią" sobie zrobić samodzielnie CMSa, to może Twój mi się przyda?
Odpowiedz
#7
możesz kolego, wystarczy tylko poszukać tu na forum
Odpowiedz
#8
Faktycznie, jest Smile
Odpowiedz
#9
I jak tego CMS będziesz reklamować "dla debili" co nie chcą Wordpressa?
Ważne są aktualizacje i renoma CMSa, który jest sprawdzony i stale rozwijany.
Kto skorzysta z CMSa noname????
Odpowiedz
#10
Jeśli będzie to dobry produkt to myślę że szybko się przebije. Choć z własnym cmsem nie jest do końca tak hop siup. Co róż zmieniają się standardy, wchodzą nowe narzędzia więc samo napisanie takiego cmsa to dopiero początek, a jak wiadomo ważny jest rozwój myślę, to zadanie Cię przerośnie.
Diagnostyka okulistyczna - badanie OCT i USG gałek ocznych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości