Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzać wesele czy nie?
#31
Wesela ogólnie są modne cały czas. Najwyżej zmienia się ich charakter. Oprócz muzyki, tańca i torta dochodzą różne konkursy, fajerwerki i inne atrakcje dla gości. Nie zdarzyło mi się być na ślubie bez wesela.
Odpowiedz
#32
W sumie mi też nie. Nie zawsze jest to bardzo duża uroczystość, czasami państwo młodzi decydują się na coś skromniejszego ze względu na ograniczone finanse.
Odpowiedz
#33
Czasami jest to rzeczywiście małe przyjęcie dla najbliższych.
Odpowiedz
#34
I w takim rozwiązaniu nie ma nic złego. Uważam, że należy po prostu w jakikolwiek sposób uczcić ten dzień z najbliższymi.
Odpowiedz
#35
Ja miałem małe kameralne wesele bez pompy na pokaz i byłem bardzo zadowolony z niego. Nie było dużo załatwień, bieganiny na przyjęciu żeby wszystko pilnować.
Odpowiedz
#36
Wszystko zależy od budżetu który możemy przeznaczyć na ten cel jak i od tego jak wyobrażamy sobie ten dzień. Jedni będą organizować wesela z pompą a inni bardziej kameralne przyjęcia. Jest to jednak wyjątkowy dzień w życiu, który warto uczcić
Odpowiedz
#37
Sama mia Lam wesele, im powiem Wam, że drugi raz nie będę sie w to pakowć. Zdecydowanie wole bawić się na czyimś weselu, niż organizować swoje
Odpowiedz
#38
no bo tak jest zawsze. Na cudzym bawisz się zupełnie inaczej niż na swoim.
Odpowiedz
#39
Mnie się podobają małe, romantyczne wesela Smile
Odpowiedz
#40
Wesele jak najbardziej, ale zdecydowanie małe i skromne. Wystawne wielkie wesela chyba już wychodzą z mody.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości