Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO = Pozycjonowanie?
#31
Pozycjonowanie jest jedną z form SEO, ale nie jedyną.
Odpowiedz
#32
Kajtek mógłbyś rozwinąć temat? Chce podjąć współpracę z jedną firmą, własnie konkretnie o pozycjonowanie mi chodzi http://agencjalightup.pl/ i chciałabym co nieco wiedzieć jak będę z nimi rozmawiała Smile co byłoby najlepsze jeśli chodzi o firmę z kwiatami na dowóz? Wiesz kwiaciarni jest cała masa, chciałabym być widoczna w sieci dlatego muszę podjąć jakieś konkretne działania, a wiem że to przynosi efekt w czasie.
Odpowiedz
#33
"Jak uważacie, czy SEO jest równoznaczne z pozycjonowaniem i oznacza to to samo? Różnie te nazwy są wymieniane..."

Nie chce mi się rozpisywac na temat różnic między SEO a pozycjonowaniem, więc po prostu przeczytaj to: 
https://www.empressia.pl/blog/131-seo-a-...te-pojecia Prościej chyba już się nie da tego wyjaśnić. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#34
Te pytanie pojawia się często na rozmowach kwalifikacyjnych Smile
Odpowiedz
#35
Nie można traktować SEO oraz pozycjonowania jako synonimów i choć są to działania powiązane. SEO to przede wszystkim optymalizacja treści na stronie oraz struktury i kodu strony, natomiast pozycjonowanie to działania związane z content marketingiem, link buildingiem oraz analityką internetową. Warto pozycjonować swój serwis jednak nie traktować tego jako reklamę i oczekiwać szybkich efektów. To działania, które wymagają czasu i pozwalają na pozyskanie wyższego poziomu ruchu organicznego Smile
Odpowiedz
#36
Teraz coraz więcej firm stawia na pozycjonowanie stron, więc rzeczywiście warto dokładniej zainteresować się tym tematem!
Odpowiedz
#37
Pozycjonowanie jest bardzo skuteczne, jeśli przeprowadza je ktoś, kto się na tym zna. Tutaj mogę polecić świetną agencję https://www.greenweb.pl/pozycjonowanie/ - która właśnie się w tym specjalizuje i ma duże doświadczenie.
Odpowiedz
#38
Pozycjonowanie i SEO często potocznie traktuje się jako synonimy, ale faktycznie pojęcia te nie są ze sobą tożsame. Warto poświęcić trochę czasu na lepsze poznanie tego tematu Smile
Odpowiedz
#39
Tak, to to samo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości