Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycjonowanie long tail?
#11
(02-21-2015, 23:56)franko napisał(a): warto przy ustalaniu fraz long tail zerknąć na statystyki czy analizy klikalności słów kluczowych, np. google keyword planner. Można ustalić wtedy na którą frazę lepiej się pozycjonować

Wydaję mi się, że od tego etapu należałoby w ogóle zacząć.
Odpowiedz
#12
(03-24-2015, 20:12)marysia.co napisał(a):
(02-21-2015, 23:56)franko napisał(a): warto przy ustalaniu fraz long tail zerknąć na statystyki czy analizy klikalności słów kluczowych, np. google keyword planner. Można ustalić wtedy na którą frazę lepiej się pozycjonować

Wydaję mi się, że od tego etapu należałoby w ogóle zacząć.

Moim zdaniem należy zacząć od spisania wszystkich pomysłów jakie nam przychodzą do głowy na kartce/excelu. Później dopiero analiza tego w google keyword planner i pozycjonowanie od najważniejszych Smile.
Odpowiedz
#13
Ma przede wszystkim większą skuteczność Smile bo użytkownik trafi po precyzyjnej frazie na stronę, co pociąga za sobą mniejszy współczynnik odrzueń Smile
http://comstar.net.pl - serwis komputerowy w Łódzi
Odpowiedz
#14
Pozycjonowanie na długi ogon może być faktycznie skuteczniejsze. Często pozycjonowanie tych fraz jest tańsze niż fraz ogólnych. Profesjonalne firmy takie jak http://agencja-msweb.com.pl/ przygotowując strategię pozycjonowania sprawdzają, które pozycjonowanie short czy long tail, będzie bardziej opłacalne dla klienta i przyniesie większą konwersję. Pamiętać trzeba, że pozycjonowanie szerokie pozwala na dotarcie do konkretnej grupy docelowej w zwiększa bezpieczeństwo samego pozycjonowania.
Odpowiedz
#15
Long tail ma tę zaletę, że jesteś widzialny na rzeczy, których ktoś szuka. Innymi słowy, ruch wygenerowany będzie wartościowy. Wadą jest to, że takie pozycjonowanie nie trafia do ludzi, którzy używają bardziej ogólnych fraz, bo np. tak im łatwiej albo nie znają się na rzeczy tak dobrze...
Rozwiązaniem na wady zgryzu mogą być implanty zębowe Kraków
Odpowiedz
#16
Najlepiej aby strona posiadała bogatą treść, oraz miała rozbudowane meta tagi - title itd. W ten sposób można być odnajdywanym na więcej fraz.
Odpowiedz
#17
Pozycjonowanie long tail, to szczególnie dobre rozwiązanie, sprawdzające się dla stron "świeżych", które dopiero zaczynają być pozycjonowane.
Odpowiedz
#18
Frazy z long tail są może mniej popularne, ale za to o wiele bardziej konwersujące. Właśnie dlatego nie można ich lekceważyć.
Odpowiedz
#19
Próbowałem takiego pozycjonowania i rzeczywiście są efekty w postaci większej ilości odwiedzin strony, jak i większego ruchu.
Odpowiedz
#20
To chyba najlepszy pomysł na pozycjonowanie dla nowych stron i sklepów. Sam jestem pod wrażeniem rezultatów jakie daje ta metoda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości