Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w bolach pleców
#11
By na starość nie bolały plecy, trzeba o nie dbać już jako młoda osoba. Nie ma co się oszukiwać, że brak aktywności fizycznej i ciągłe garbienie się nie będzie miało żadnego efektu na nasz kręgosłup w przyszłości.
Odpowiedz
#12
Po przeczytaniu Twojego posta aż się wyprostowałam. Z tym garbieniem się masz rację, aczkolwiek niestety bardzo ciężko jest nad tym zapanować. Jak mi się przypomni to się prostuję, do tego chodzę na basen i czasami wykonuje różne ćwiczenia pod kręgosłup ale wydaje mi się, że to ciągle za mało.
Odpowiedz
#13
ja na bóle pleców preferuję masaż i basen Wink
Odpowiedz
#14
To zeście trafili z tym tematem, bo wczoraj przed snem zaczęła mnie boleć górna partia pleców, a rano obudziłem się z bólem, jakiego nie czułem od bardzo dawna. A najlepsze, że wcale nie znam przyczyny. Posmarowałem Naproxenem i łyknąłem Ibum i jakoś funkcjonuję, choć rano było kiepsko, oj kiepsko.
Odpowiedz
#15
Często nieprawidłowa pozycja podczas snu powoduje bądź potęguje bóle. Akurat w przypadku snu nie mam problemów z kręgosłupem, ale czasami bardzo boli mnie kark po wstaniu.
Odpowiedz
#16
Mnie już przechodzi, podejrzewam przewianie jako powód. Końska maść jest jednak mega na bóle Smile.
Odpowiedz
#17
W takim razie też spróbuję, gdy będą dolegać mi bóle pleców.
Odpowiedz
#18
Też słyszałam o tej końskiej maści - że jest podobno rewelacyjna i to do naprawdę wielu osób. Choć ja na szczęście nie miałam póki co aż takiej potrzeby, aby ją zakupić.
Odpowiedz
#19
Ja też o niej słyszałam, ale sama nigdy jej nie stosowałam. Warto poza tym zapisać się na masaże. W bólach kręgosłupa są one niezastąpione.
Odpowiedz
#20
Ja mam swojego prywatnego masażystę w domu. ;-) Plecy bolą mnie odkąd spędzam tak dużo czasu przed komputerem, jednak rację mają we wszystkim poradnikach - co godzinę trzeba wstać od biurka i się trochę poruszać, poprzeciągać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości