Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacje plastyczne - za czy przeciw?:)
#1
Z innej beczki Smile
Operacje plastyczne waszych bliskich - jesteście za czy przeciw, czy może w tym przypadku nic nie jest czarne ani białe tylko zależnie od przypadku za lub przeciwko?

Ja sam nie wiem, ale wydaje mi się, ze w uzasadnionych, nie wydumanych modowo przypadkach jestem ZA.
Odpowiedz
#2
zdecydowanie przeciw, chyba że w sytuacjach ratujących życie albo po wypadku itd
Odpowiedz
#3
Operacje plastyczne są ok, ale tylko jeśli są przeprowadzane przez lekarza specjalistę z praktyka zawodową. Jednak przed pójściem pod nóż czasem warto znaleźć inne rozwiązanie, np jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Ja miałam wypełniane zmarszczki kwasem hialuronowym i efekt był bardzo dobry. Nie jest to jednak operacja plastyczna ale zabieg. Jestem zadowolona.
Czytajcie, komentujcie makramax.pl.
Odpowiedz
#4
Ja jestem przeciwna operacjom plastycznym. One wbrew pozorom są niebezpieczne, tak jak każda inna operacja.
Odpowiedz
#5
Jestem za. Operacja plastyczna lub medycyna estetyczna może podnieść pewność siebie wybranej osoby i ułatwić życie.
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz
#6
Raczejbym z tego nie skorzystal ;p
Odpowiedz
#7
Operacja plastyczna i owszem w przypadku kiedy jest coś nie tak.Jeśli tylko chodzi o zmarszczki i i inne biusty,to jestem przeciw.
Odpowiedz
#8
Jest sporo rzeczy, których nie lubię w swoim wyglądzie jednak nigdy nie poszłabym pod nóż.
Odpowiedz
#9
Moje zdanie jest takie, że jeśli nie ma się wady, które ewidentnie szpeci nasz wygląd lub zagraża zdrowiu, to nie warto robić operacji plastycznych.
Odpowiedz
#10
Być może sama nie zrobiłabym sobie żadnej operacji plastycznej, ale nie jestem im przeciwna. Jeżeli ktoś czuje taką potrzebę, to czemu nie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości