Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto ma ogród?
#21
U mnie jest podobnie, nie chciałam go zaśmiecić jakimiś durnostojkami i doniczkami, które na zimę musiałabym chować.
My daliśmy sobie zrobić taki "winter garden" z którego możemy się cieszyć zimą. Co prawda- to latem się bardzo nagrzewał, ale mąż wyczaił specjalne Folie przeciwsłoneczne i jest teraz całkiem przyjemnie.
Odpowiedz
#22
kosiarka to podstawa
Warto odwidzić tą stronę: Deweloper ząbki Polecam
Odpowiedz
#23
Ja mam dobra kosiarke, jednak nie zawsze czas zeby jej uzywac Wink
Odpowiedz
#24
A jakie macie meble w ogrodzie? Ja ostatnio pokusiłam się na ławki ogrodowe z http://www.meble.ogrodowe.net/lawki. Są bardzo solidne i po prostu ładne. Mogę Wam polecić ten sklep z czystym sumieniem.
Odpowiedz
#25
Mnie się marzy taki ogród, a co dopiero meble w nim. Zazdroszczę ludziom, którzy nie muszą mieszkać w bloku.
Odpowiedz
#26
Też tak mam. Własny ogród musi być naprawdę wspaniałą rzeczą.
Odpowiedz
#27
ja mam ogródek... na balkonie Wink zasadziłam zioła, które podlewam, wszystko robię ręcznie, sadzę, wyrywam, wymieniam ziemię, więc tyle mi do szczęścia potrzeba
Odpowiedz
#28
Jak się nie ma prawdziwego ogródka to warto robić co się da. Gorzej jak wynajmujemy mieszkanie, wtedy musimy pytać o pozwolenie właściciela. W takiej sytuacji lepiej jest zobaczyć tu i zdecydować się na kredyt i zakup własnego mieszkania. Wtedy z balkonu będziemy mogli sobie zrobić mini ogródek.
Odpowiedz
#29
Ja często lubię pracować w ogródku, jak nie sadzenie drzewek, to przycinanie żywopłotu, albo koszenie trawnika, trzeba dużo kopać szpadlem, i podlewać. Od niedawna mam przez to ból nóg i pleców, będe musiał trochę odpocząć.
Odpowiedz
#30
Praca gdzie trzeba się tyle schylać może być zarówno przyjemnością jak i niestety wiązać się z bólem. Może pomyśl o jakiś maściach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości