Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#81
Reklamy w adwords przyciągną Ci klientów.
Odpowiedz
#82
Teraz chyba warto zainwestować też w pozycjonowanie.
Odpowiedz
#83
Też mi się tak wydaje. W ogóle reklama w internecie to podstawa.
Odpowiedz
#84
Można też reklamować się wręczając ważnym klientom i partnerom gadżety promocyjne. Bo nawet najlepsza reklama internetowa nie zadziała, gdy obsługa i stosunek do klienta będzie na fatalnym poziomie. Dlatego warto dbać o swój wizerunek i wręczać nawet drobne upominki, np. kalendarze
Odpowiedz
#85
Taka która najszybciej trafi do klienta. Teraz możliwości mamy wiele, chociaż osobiscie zauważyłam, że warto jest inwestować w kalendarze książkowe. Sama swojego czasu miałam kalendarz pewnej firmy. To jest dobra całoroczna reklama, w końcu ludzie z kalendarza korzystają cały rok.
Odpowiedz
#86
W zupełności zgadzam się z przedmówczynią. Takie np. kalendarze firmowe są świetną formą reklamy.  Nazwa firmy szybko się utrwala, a dodatkowo sama marka jest pozytywnie kojarzona i klient szukający danej usługi, od  razu będzie wiedział, gdzie się zgłosić w razie potrzeby.
Odpowiedz
#87
Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w jakieś firmowe gadżety i oferowanie ich jako gratis do zakupów. Może smycze sublimacyjne były by tutaj dobrym rozwiązaniem. Każdy z nas cieszy się , że dostanie coś za darmo a tym bardziej cos , co się przyda,
Odpowiedz
#88
W sumie internetowa reklama teraz jest najbardziej popularna. Trzeba mieć porządną stronę i do tego zrobioną fajną sesja biznesowa i się można wtedy promować. Coś takiego robi http://www.antoniloskot.com/
Odpowiedz
#89
Wiadomo, że wszystko zazwyczaj zaczyna się od dobrego logo, wizytówek, ulotek, bilbordu, później stronki www i innych gadżetów.
Bardzo ciekawe banery reklamowe i wizualizacje logo wykonują na http://pam.net.pl/reklama/litery-przestr...-swietlne/
Odpowiedz
#90
Moim zdaniem opłaci się współpraca z wyspecjalizowaną firmą, np. dom mediowy warszawa wtedy jest gwarancja, że kampania przyniesie pożądany skutek i zbudujemy pozycję marki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości