Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#1
Witam
Jaka obecnie forma reklamy jest najskuteczniejsza?
Macie jakieś pomysły w tej kwestii?
Pozdrawiam, Adam Mokrysz
http://pl.linkedin.com/in/amokrysz
Odpowiedz
#2
Zależy od biznesu. Ale generalnie pozycjonowanie przynosi bardzo dobre efekty.
„Wiedza tylko wtedy jest wiedzą, kiedy zdobyta została wysiłkiem własnej myśli, a nie wyłącznie dzięki pamięci”.
Odpowiedz
#3
Ostatnimi czasy testuję usługę na ekrany led w firmie http://city.com.pl/ i muszę przyznać że jestem zadowolony. Reklamy wyświetlają się w rożnych miejscach to i trafia do szerokiej grupy docelowej Smile
Odpowiedz
#4
Stronę możesz wypromować na wiele sposobów. Jednym z nich są social media, o których więcej się można dowiedzieć na http://skuteczni.pl/social-media.php . Odpowiednio przeprowadzone kampanie na mediach społecznościowych zwiększają szansę na zaistnienie firmy w internecie. Warto więc zlecić zadanie dobrej firmie, która wykona kampanię w profesjonalny sposób.
Odpowiedz
#5
Portale społecznościowe to dobry pomysł, ale jako uzupełnienie głównej promocji
Odpowiedz
#6
Wydaje mi się, że rozsądnym sposobem będzie wielotorowo zainteresować się reklama zarówno w internecie jak i tradycyjnymi kanałami. Dodatkowo wygląd strony internetowej jak również materiałów promocyjnych jest bardzo istotna. Przykładowo taka agencja reklamowa Fooz może w bardzo profesjonalny sposób przygotowań projekty graficzne, które następnie będą mogły zostać wykorzystane do takich działań. Oprócz tego naturalnie skuteczną metodą jest pozycjonowanie.
Odpowiedz
#7
A co myślicie o dodaniu strony swojej firmy do katalogu firm działających w danej branży takiego jak przykładowo serwis pożegnaj.pl skupiający firmy z branży funeralnej?
Odpowiedz
#8
internet, tv i bannery czyli outdoor.
Odpowiedz
#9
Skuteczną, choć drogą formą reklamy są billboardy - ale odzew jest bardzo duży, sama widzę po sobie, że ciekawy billboard jest w stanie skłonić mnie do sprawdzenia danego produktu czy usługi.
Odpowiedz
#10
Do mnie także "przemawiają" billboardy, ale to jest forma reklamy dla większych firm. Przy obecnym nasyceniu rynku bardzo trudno jest się przebić, pokusiłbym się wręcz o stwierdzenie, że na własną rękę jest to niewykonalne/nieopłacalne. Chyba lepiej już skorzystać z usług firm marketingowych, które dopasują założenia kampanii do możliwości, profilu i targetu firmy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości