Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#41
Myślę, że formę reklamy trzeba przede wszystkim dopasować do danej działalności i rynku, na którym ona funkcjonuje. W tym względzie przyda nam się między innymi audyt marketingowy, który pomoże nam określić, gdzie do tej pory tkwił nasz błąd. Profesjonalny doradca dobierze ponadto idealną dla naszego biznesu strategię reklamową i pozostanie nam jedynie czekać na efekty Smile
Odpowiedz
#42
Ostatnio przypadkiem natrafiłem na aplikację z kuponami i kodami zniżkowymi, wszedłem na ich stronę główną w internecie - tutaj i przeczytałem, że można się do nich zgłosić ze swoją ofertą. Czyli jak macie jakiś sklep, knajpę albo coś innego, to można się zastanowić nad opracowaniem jakiś rabatów i zniżek dla użytkowników aplikacji mobilnej. Zawsze to jakiś "inny" kanał dojścia do klientaSmile
Odpowiedz
#43
Warto pomyśleć o prowadzeniu działań długofalowych i na tym oprzeć strategię marketingową. Takie działania przyczynią się do zwiększenia sprzedaży w większym stopniuWink
Odpowiedz
#44
Muszka - a jak dokładnie wygląda audyt strony internetowej? Tzn. co jest sprawdzane?
Odpowiedz
#45
Ciekawe narzędzie do przetestowania do pozyskania większego ruchu na stronie Traffic Network - http://traffic-network.pl/ tylko przy konfiguracji pamiętajcie, żeby możliwie dobrze opisać grupę docelową do jakiej chcecie trafić bo to zdecydowanie zwiększa szanse, że taki użytkownik zostanie na stronie, potem na nią wróci i coś kupi.

Up.
Audyt strony to w sumie takie odnalezienie błędów, które np. uniemożliwiają pozycjonowanie poprawne strony, uniemożliwiają przeszukiwanie niektórym wyszukiwarką czy też taki audyt sprawdza czy storna będzie dobrze się otwierała na takich urządzeniach jak tablety czy smartphony audyty są różne.
Odpowiedz
#46
Oczywiście strona internetowa jest bardzo ważna, ale moim zdaniem warto zdecydować się także na tradycyjne formy reklamy, jak chociażby ulotki. Można je rozdawać, albo po prostu umieścić w firmie na specjalnych stojakach http://pl.plexima.eu/stojaki-z-plexi/ i na pewno większość klientów, odwiedzających siedzibę firmy po nie sięgnie.
Odpowiedz
#47
Wszystkie będzie też zależało od rodzaju biznesu, ale faktycznie ulotki często bywają skuteczną formą reklamy.
Odpowiedz
#48
Reklama w Internecie to podstawa, teraz większość osób reklamuje swoją działalność właśnie tym sposobem. Trzeba mieć własną stronę www (np. sklepu internetowego) i regularnie ją pozycjonować. Warto wpisać stronę do katalogów stron, szczególnie tych o wysokiej wartości.

_______________
http://gramster.pl
Odpowiedz
#49
Katalogi stron są ostatnio dość dyskusyjną kwestią, ale moim zdaniem warto jest tam zaistnieć.
Odpowiedz
#50
(03-24-2015, 20:10)marysia.co napisał(a): Muszka - a jak dokładnie wygląda audyt strony internetowej? Tzn. co jest sprawdzane?

Zazwyczaj to, czy strona jest dobrze skonstruowana pod względem seo, ale też to, czy jest czytelna dla odbiorcy i czy znajdują się tam wszystkie informacje, jakich może potrzebować klient, a do tego, czy są one dla niego ciekawe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości