Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
Ja niby z początku chciałam samodzielnie zająć się promowaniem swojej firmy, ale znajomy powiedział - że nie warto... Że więcej szkody mogę sobie narobić, niżeli dobrego efektu. Polecił mi również agencję https://skuteczni.pl i planuje się do nich zgłosić... Może ich kojarzycie? Ponoć mają być bardzo dobrzy...
Odpowiedz
Zależy Ci na tym, aby użytkownicy trafiali na Twoją stronę internetową z bezpłatnych wyników wyszukiwania? Zainwestuj zatem w SEO. Priorytetem jest dla Ciebie dotarcie do klientów z reklamą konkretnego produktu? Wówczas optymalnym wyborem będą reklamy PPC.
Odpowiedz
Jeśli podejrzewamy że coś szwankuje w działaniu naszej witryny oraz samym pozycjonowaniu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie Kiedy zlecić wykonanie audytu SEO? To usługa, która weryfikuje a następnie naprawia niedziałające lub źle działające procesy. Podczas audytu, profesjonaliści maksymalnie skupiają się i analizują indywidualnie każdy przypadek, to ważne ponieważ każdy sklep oraz witryna działa nieco inaczej.
Odpowiedz
Przeprowadzenie audytu SEO to bardzo dobre rozwiązanie. Szczególni, gdy stoimy dłuższy czas w miejscu albo nasze wyniki się pogarszają. Wówczas warto zasięgnąć wiedz specjalistów.
Odpowiedz
Tego typu usługi, najlepiej realizują lokalne agencje marketingowe - pozycjonowanie stron Kraków jest tego świetnym przykładem. Lokalne agencja marketingowa, wypromuje zarówno lokalną firmę jak i taką o nieco większym zasięgu. Ważne jednak na jakim obszarze, chcemy zyskać. Działania marketingowe, zawsze dopasowane są do potrzeb klienta oraz posiadanej przez niego strony lub sklepu internetowego.
Odpowiedz
Ja korzystam z pomocy profesjonalistów ---> https://inbmarketing.pl/
Odpowiedz
To z pewnością wymaga czasu
Odpowiedz
Pewnie, ze wymaga czasu, przynajniej od 3 miesięcy do roku czasu.
Odpowiedz
Wcześniej pozycjonowałem z wykorzystaniem katalogów, najróżniejszych zasadniczo. Od pewnego czasu zakończyłem samowolkę z SEO, bo zwyczajnie nie mam już na to czasu, a tym bardziej tych pierwszych miesięcy przed pierwszymi efektami. Teraz współpracuję z agencją ADSright, znajomy mi polecił, bo reklama kontekstowa, którą agencja dla niego realizowała sprawdziła się powyżej oczekiwań. Dla mnie agencja realizuje kompleksowe SEO i naprawdę nie narzekam.
Odpowiedz
Ps. warto poświęcić również uwagę Grupie iCEA, czyli rodzimej agencji realizującej m.in. pozycjonowanie uk, ale nie tylko. Grupa iCEA na rynku funkcjonuje od lat i obecnie jest jedną z przodujących agencji w Polsce, jak również znaną międzynarodowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości