Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie pojechać na wakacje?
#41
Proponuję pojechać w góry mogą być nasze bądź wybrać się do gospodrstwa agroturystycznego.
Odpowiedz
#42
Również uważam, że najlepszym sposobem na spędzenie wakacji jest odwiedzenie naszych pięknych polskich gór. Rok temu miałem okazję zatrzymania się w apartamencie himalaya Zakopane, który zapewnił mi wyciszenie i spokój w pobliżu Kuźnic. Dodatkowo samo zakwaterowanie było w pełni wyposażone w klasyczne i wykwintne meble oraz strzeżone przez ogrodzenie oraz monitoring. Dzięki temu nie musiałem martwić się o bezpieczeństwo moich prywatnych rzeczy podczas całodniowych wycieczek po Krupówkach lub trasach turystycznych. Nigdy wcześniej nie udało mi się zaznać bardziej udanego wyjazdu, który z utęsknieniem wspominam do dnia dzisiejszego.
Odpowiedz
#43
Ostatnimi czasy byłam w Zakopanym - jest to naprawdę piękne miejsce, ale ze względu na to, że jest tam zazwyczaj dużo turystów staram się wybierać w takich okresach gdy mogę się ich spodziewać jak najmniej - np. w tygodniu czy po majówce.
Odpowiedz
#44
Cóż, ja preferuje jeździć na wakacje nad polskie morze, ale to małych miasteczek. Od paru lat z dziewczyną jeździmy do Rowów między Ustką a Łebą. Mają tam fajne domy drewniane całoroczne które wynajmuje się po groszowych sprawach jak 25pln od osoby na dobę. Do morze bliska, miasto małe wiec też do centrum blisko. Ogólnie super sprawa ^^
Odpowiedz
#45
Polecam wybrać się do Włoch: Rimini, Wenecja, Rzym i wiele innych pięknych miast Smile
Odpowiedz
#46
@tuliusz: ja chcę w tym roku wybrać się do Rowów i szukam sprawdzonej miejscówki. Możesz coś polecić, bo link, który dałeś, dotyczy chyba domów do kupienia, a nie kwater turystycznych?
Odpowiedz
#47
Jak wakacje to tylko Tunezja Smile
__________________
gazetki promocyjne
Odpowiedz
#48
Rumunia i jeszcze raz Rumunia - Bukowina, Transylwania, Delta Dunaju!!
pogrzeby mikołów
wynajem ładowarek teleskopowych
druk wielkoformatowy katowice
[url=http://szyszka.info]schody drewniane śląsk
Odpowiedz
#49
polecam mielno Smile
Odpowiedz
#50
Nie byłam nigdy w Mielnie, jednak w tym roku odpuszczam sobie Polskę. Planuję wyjazd zagraniczny do Bułgarii lub Chorwacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości