Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowe spa?
#1
Jak uważacie, czy swoje własne domowe spa to dobry pomysł i dobra inwestycja? Bo przyznam, że ja dość często chodzę do spa i pomyślałam, że lepszym rozwiązaniem byłoby swoje własne spa. Nawet znalazłam firmę, która ma w ofercie budowę takiego spa. Moim zdaniem taka budowa spa wymaga doświadczonych fachowców i dlatego chciałam się zapytać, czy znacie tę firmę?
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem jeśli nie chcesz wykorzystywać tego spa do celów komercyjnych to się nie opłaca. Taniej cię wyniesie jak raz na jakiś czas zafundujesz sobie wizytę w takim miejscu.
Odpowiedz
#3
Domowe spa, to domowe spa i jest przede wszystkim do użytku własnego, więc nie traktowałbym tego w kategoriach szczególnych inwestycji, chyba że inwestycji w siebie i własną wygodę. A posiadanie własnego spa to też nie taka prosta sprawa, bo trzeba o nie dbać i serwisować, zresztą warto jest samemu poczytać o serwisie sauny spa na poradnikowy.net/jacuzzi-wanny-sauny-minibaseny-dlaczego-trzeba-dbac-i-serwisowac/ i dopiero potem zacząć myśleć, czy rzeczywiście jest to opłacalne i czy będziemy umieli nie tylko korzystać, ale i o to dbać.
Odpowiedz
#4
ojj zawsze chciałam mieć domowe spa, ale to wszystko jest makabrycznie drogie Sad
Odpowiedz
#5
Zależy jak bardzo rozbudowane chcesz mieć to spa, moja się ogranicza do maseczek, sauny parowej i masażera do stópTongue
Odpowiedz
#6
czesc  Angel
Odpowiedz
#7
Dla mnie najlepsze są masaże w Hotelu Andersia Poznań. Niewątpliwe samemu trudno się wymasować. Lepiej udać się do profesjonalisty i oddać się w jego ręce. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, które przyniesie pozytywne skutki.
Odpowiedz
#8
Wszystko zależy. Jeśli ma służyć tylko Tobie i Twojej rodzinie czy przyjaciółkom to bez sensu - nigdy nie zwrócą Ci się wydane pieniądze. Lepiej sobie karnecik kupić w dobrym ośrodku Smile
Odpowiedz
#9
zawsze marzyło mi się domowe spa, i wiem,ze prędzej lub później zrobię sobie takie coś w domciu Smile
Odpowiedz
#10
Również uwielbiam chodzić do spa razem z żoną i naszym marzeniem jest mieć takie domowe spa, jednak myślę ,że to za dużo kosztuje żebyśmy mogli sobie pozwolić na takie atrakcje w domu :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości